Fona devam Almeidayı Satabiliriz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fona devam Almeidayı Satabiliriz
Beşiktaş'ın sezon sonu rotası belli oldu. Süper Lig ve Avrupa'da başarılı olamayan kadrosunda büyük bir revizyona gidecek siyahbeyazlılar, yine fon yoluyla işi bitirecek. Devre arası transfer ettiği Hugo Almeida'dan 4 milyon Euro kar elde etmeye hazırlanan yönetim, menajer Jorge Mendes'in getireceği yeni yıldızları beklemeye başladı.

Mendes, "stoper, sağ bek ve forvet" olmak üzere üç dünya yıldızına daha fon aracılığıyla siyah-beyazlı formayı giydirecek. Beşiktaş, Ferrari-Hilbert, Fernandes ve Bobo'nun ayrılmasıyla doğacak boşluğu Portekizli menajerin bu hamlesiyle dolduracak.

HAVUTÇU, ÖMER'İ ARADI AMA...
Öte yandan Atletico Madrid'in forveti Diego Forlan'dan vazgeçmeyen siyah-beyazlılara, savunma için temasta olduğu isimlerden üst üste olumsuz haberler geldi. Teknik direktör Tayfur Havutçu'nun bizzat telefonda görüştüğü gurbetçi stoper Ömer Toprak, "Beşiktaş'ı seviyorum ama Türkiye'de oynamak istemiyorum" dedikten sonra tercihini Leverkusen'den yana kullandı ve Alman kulübü ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.

İsmi gündeme gelen Braga'nın defans oyuncusu Paulao da, "Çok talibim var. Türkiye'de oynamayı düşünmüyorum" diyerek siyah-beyazlılara olumsuz haber yolladı.Kaynak: Sabah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...