FolderPlay v1.24.36 S^3 Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
FolderPlay v1.24.36 S^3 Unsigned
İndir: 02/08/16, 13:44
Boyutu: 158.4 KB
Açıklama:
FolderPlay v.1.24.36
Geliştirici: Alexander Demidov ve Mr_Way
Dağıtım: Serbest
Yenileme tarihi: 2016/02/03
FolderPlay programı imzalanmadı. akıllı telefonunuza bir uygulama yüklemek için imzalamanız gerekmektedir.
Symbian ^ 3 Belle dayalı akıllı telefonlar ile uyumluluk
FLAC ses formatı desteği olan bir ayırt edici özelliği olan bir müzik çalar, bir akıllı telefonlar için yazar Mr_Way küçük bir program, sürekli gelişmesi. »Desteklenen ses formatları: FolderPlay oyuncu kullanıcı tarafından belirtilen klasörlerden müzik çalmak için yeteneği ve temel yetenekleri funktsiy.Osnovnye FolderPlay en az bir kümesi vardır yanında WAV, FLAC, APE / MAC, MP3, OGG, AAC, M4A, AWB, WMA, AMR;» bu klasörleri oynarken. "rastgele (shuffle) oyun imkanı.

değişiklikler:

1. UID programı (iki sürümleri S60v3 için) değiştirilir. yani potrebuetsyapereustanovka.
Belle Refresh ve Belle FP2 için 2. Genel - kilitli konumda yönetiminde küçük ayarlamalar:
"Kısaca" = 350 ms - duraklatma / oynatma
"Uzun basın" = 650 ms - Stop / Start
Belle Refresh için - 3. "Geniş Stereo" eklendi. (Belle FP2 Dolby Kulaklık var)
yalnızca Nokia E6 4. Diğer değişiklikler:
- "Podrehtovan" arayüzü - 5 satır, "merkezli" ilerleme çubuğunda yazmaya
- Yönetim ayrıca kilitli durumda fonksiyonel kaldı çağrı düğmesi ve asmak (çok kilitli pozisyonda ve oyuncu penceresinde) joystick üzerinde "hareket".
- "Araç çubuğunu kaldırmak" seçeneği eklendi - yani, Sadece joystick ile kontrol eder.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Türkçesi Olursa Güzel Olur Bence :hmmm Malum Ruslarla Aramız Bozuk :D

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
- S.O.U.L.F.L.Y -

- S.O.U.L.F.L.Y -

Üye
:tşk:

celilcemre

celilcemre

Üye
Teşekkürler, eline sağlık

Türkçesi Bu fena değil
Kullanışlı olmuş

LunaticYsf

Üye
Tam aradığım program. Sırf klasördeki diğer müzikleri otomatik oynatmıyor diye telefonu değiştirmeyi düşünmüştüm zaten bunu neden böyle programlamazlar anlamıyorum sokakta yürüyerek müzik dinliyorum iki de bir diğer müziğe geçmek için telefonu cebimden çıkarıp tuş kilidini açıp diğer müziğe geçip tuş kilidini kapatıp tekrar cebime koymak zorunda kalıyordum :)

Üst Alt