FLV player (flash lite 3 tabanlı) YENİ

Sponsorlu Bağlantılar

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
ben yenı telefon aldım nokia n79 ve flash lite 3 lazım acilll

ben 5320 xm kullanıyorum n79 da da zaten flash lite 3 yüklü geliyor diye biliyorum menülerde flash player diye birşey yok dahili bir bileşen olarak sunulmuş fp2 cihazlarda flash playerın sürümünü bir kontrol et istersen dosya yöneticisinden bir swf dosyası çalıştır ordan flash sürümünü kontrol et

silop_kms

silop_kms

Üye
eline sağlık paylaşım için teşekkürler..

wahdet35tr

Üye
snn da buldum bu proyu

muratti29

Üye
arkadaşlar telefonum nokia e 65 ancak hiç bir video yu izleyemiyorum. facebook, youtube hiç birinde v,deolar açılmıyor. flaş lite 3 tabanlı yükledim yinede olmadı. neyapmam gerek biri cevap verebilrise sevinirim yoksa deliricem.

tugay__25

tugay__25

Üye
tşk

jackalx_06

jackalx_06

Üye
teşekkürler.

by_shekil53

Üye
teşekkürler

tanutzo

Üye
saga olasin, cok guzel bir is...

windd

Üye
yav bos bos okuyoruz sadece her seyı denedım olmuyorrrrrrrrrrrrrrrr

mahfuze

Üye
selam nokıa e65 telefonla int te vıdeo izlenmıyor acaba ne yapmam lazım lütfen yardım

haluk1964

Üye
eline saglık

mtnymn

mtnymn

Üye
nasıl divx player varsa bu da flv nin telefona uyarlanmış hali diğerlerinden pek farkı bence ben gom playeri bekliyorum ama bulamadım

herttoshe

Üye
teşekkürler

aykanarda

Üye
Elinize saglık gerçekten güzel olmuş insallah açılır tesekkur ederım

ali4141

Üye
TŞK

cemilkrdmr

Üye
evet gerçekten güselmiş..

0mara

0mara

Üye
n73 de çalışırmı

presence_islam

presence_islam

Üye
bu programın 2nd için olanı yok mu?

maximgorki

Üye
aga bende nokıa n73 me var bu programı yükledim others klasörünün içinde video dosyası açtım flv uzantılı videoları attım bu klasöre prgrama giriyorum ilkten dosyayı görüyo dosyaya tıkladınmı içinde bişe görmüoo delii oldumm yardımmmmmm
aynen kardeş n73 me var programı kurdum videoları görüyo ama flv lere unknown file format diyo bi yardımcı olun yaa

Üst Alt