FLV player (flash lite 3 tabanlı) YENİ

Sponsorlu Bağlantılar

enginturker

Üye
arkadaşlar N 81 telefonum var,internete girip herhangi bir sitede bir şey izlemek istiyorum,flashplayer de yükledim ama olmuyor,yardımcı olursanız sevinirim.selamlar

ggsmart

Üye
aga bende nokıa n73 me var bu programı yükledim others klasörünün içinde video dosyası açtım flv uzantılı videoları attım bu klasöre prgrama giriyorum ilkten dosyayı görüyo dosyaya tıkladınmı içinde bişe görmüoo delii oldumm yardımmmmmm

tasu

Üye
saol kardeş eline sağlık:oke:

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
teşekkür ettim

delikanli006

delikanli006

Üye
tesekkurler kardes

drssalih

Üye
ya arkadaslar flas2.0 i guncelleyip surumu yukseltemeiyorum.tel kabul etmiyor hata yaziyor.Flas 2.0 i nasil kaldirip yeni flas 3.0 kurabilirim.

ylber

Üye
sagol;

marrak

Üye
saol kardeş

jeliybon

Üye
çok teşekkürler...

svip

svip

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar N 81 telefonum var,internete girip herhangi bir sitede bir şey izlemek istiyorum,flashplayer de yükledim ama olmuyor,yardımcı olursanız sevinirim.selamlar
_____________________________________________________________________________________
hocam core codec player 1.25 yükleyin flv desteği de var internet bağlantısını sağlayan arkadaşlar var forumda onlara bi soruverin malum benim tel takoz N73 :D

--------------- Ekleme ---------------

ya arkadaslar flas2.0 i guncelleyip surumu yukseltemeiyorum.tel kabul etmiyor hata yaziyor.Flas 2.0 i nasil kaldirip yeni flas 3.0 kurabilirim.
nokia al rahat et hocam :D

--------------- Ekleme ---------------

aga bende nokıa n73 me var bu programı yükledim others klasörünün içinde video dosyası açtım flv uzantılı videoları attım bu klasöre prgrama giriyorum ilkten dosyayı görüyo dosyaya tıkladınmı içinde bişe görmüoo delii oldumm yardımmmmmm
hocam engin arkadaşa da yazdığım gibi olmadıysa core codec player yükle kasma bence

versay

Üye
eline sağlık

dicastruk

Üye
emeğine sağlık kardes

patlıcancı

patlıcancı

Üye
filimleri ileri geri sarma yokmu bunda benmi yapamadım anlamadım bilen varmı...?

ULTIMATE93

ULTIMATE93

Üye
TEŞEKKÜRLER:heyo:

Favorite

Favorite

Üye
teşekkürler arkadaşım

karadavut37

karadavut37

Üye
Sağol Çok İyi Paylaşım :D