Flaşsız-Sertifikasız Symbian Anna, S^3, S60v3, S60v5 Hackleme (Videolu Anlatim)

Sponsorlu Bağlantılar

sibernetik

sibernetik

Üye
    Konu Sahibi
benim tel n8 burada yazılanları harfiyyen yaptım fakat olmadı olmayan yeri rompatcher de hata veriyorrestore de yaptım 3 dosyayı ama olmadı:( yardım edebilecek varsa lütfen yardım edin.

VİDEOYU İZLEYİN. 4 dosya kopyalama işini sadece dosyaları kopyalayarak yapın klasörü kopyala yapıştır yapmayın. iç hafızası olan telefonlar hafiza karti kullansın.. bi hafiza karti takin telefona işlemleri onun üzerinde yapın. işiniz bitince hafıza kartını isterseniz çıkarabilirsiniz.

imparator34

Üye
VİDEOYU İZLEYİN. 4 dosya kopyalama işini sadece dosyaları kopyalayarak yapın klasörü kopyala yapıştır yapmayın. iç hafızası olan telefonlar hafiza karti kullansın.. bi hafiza karti takin telefona işlemleri onun üzerinde yapın. işiniz bitince hafıza kartını isterseniz çıkarabilirsiniz.
Evvet hack işlemini yaptım ve süper çalışıyor yardımınız için teşekkürler aslında ben en baştada doğru yaptım ama niye olmadı bilmiyorum her şeyi kaldırdım tekrar kurdum bu sefer oldu teşekkürler...:)

yedi_alti

yedi_alti

Üye
Teşekkürler daha önce kaç yöntem dedim olmadı. bununla bir kaç dakikada işlem tamam.
Eyvallah :)
telefon : Nokia 6700 Slide

wanted0006

Üye
abi ALLAH senden razı olsun sonunda bitti bu işkence ellerine sağlık

byotic

Üye
arkadaşlar bilip bilmeden konusmayın ben denedim 5 dakika önce oldu harika birşey teşekkürler hala çalışıyor

mxxxer

mxxxer

Üye
kardeş Allah razı olsun .benim telefon phoenix ile hackli ve henüz format atmadığımdan deneyemedim .yorumlar herşeyi anlatıyor.çok teşekkürler.

crackerteam

Üye
peki iç hafıza kartı olan telefonlarda kart almadan nasıl yapabilirz?mesela bir programla hafızayı terminate edebilrmiyiz...

royalcat

Üye
N79 v 32,001 i hackledim çok sağol.

Symbianist

Symbianist

Üye
peki iç hafıza kartı olan telefonlarda kart almadan nasıl yapabilirz?mesela bir programla hafızayı terminate edebilrmiyiz...
olur mu olmaz mı bilmem. Ayrıca denemedim de.sadece fikir verme açısından söylüyorum. Map drives ile olabilir mi ki acaba? Ama o da sertifika isteyebilir belki. Ya da başka bir yöntemle sanal sürücü oluşturulabilir belki

bozok_tr

bozok_tr

Üye
Rom Patcher ı actıgımda no data yazıyo :S
demiştim ama bu sorunu yaşayan arkadaşlar telefona format atıp denesinler
Ellerine sağlık kardeşim N79 da başarılı ;)

y4vuz_wx

Üye
arkdasım ıyı gusel ne gusel anlatmısın yaptım ve telı hackledım 6710 Navıgator ama program yukluyucem rom patch de acık ıkısıde yesıl hatta auto ama program yuklerken DOSYA BOZUK dior uyuz oLdum vaLLa yardım ederseniz sevinirim :S ? ?

sibernetik

sibernetik

Üye
    Konu Sahibi
arkdasım ıyı gusel ne gusel anlatmısın yaptım ve telı hackledım 6710 Navıgator ama program yukluyucem rom patch de acık ıkısıde yesıl hatta auto ama program yuklerken DOSYA BOZUK dior uyuz oLdum vaLLa yardım ederseniz sevinirim :S ? ?

herşeyi devletten bekleme... dosya bozuksa kim ne yapsın.. dosyayı tekrar indir.. Hata mesajı Açık "Dosya Bozuk".

Symbianist

Symbianist

Üye

sys\bin e gir installserver.exe varsa onu sil yerine de şu linkteki os. 9.3-9.4 yazanı aynı yere at. telefonu kapat aç, alayını yüklersin. link http://www.maxicep.com/symbian-s60v...e-cesitleri-sertifika-sorunu-icin-547457.html

----------Eklendi @ 09:08:53 ---------- Yazıldı @ 09:05:46 ----------

kendi konularımın da reklamını mı yapıyorum ne :aman2:

y4vuz_wx

Üye
tmm oldu sagol arkdasım ;)

Symbianist

Symbianist

Üye
Sen de sağol

spartacus_41

Üye
kardeş herşeyi yaptım en sonunda rom packi yüklemiyor sertifika zamanı geçmiş falan diyo ayrıca en son 3 tane virüs 6 ya çıkıyor ya restore dediğimizde geri gelip tekarar vkarantinaya baktığımda yine 3 tane kalıyo tel e72 v71.004 şimdiden teşekkürler

ametlim

ametlim

Üye
hocam bu telefonu bilgisayardan yönetme programının adını söylermisin gercekten çok güzel program şimdiden tşk ederim saygılar

ametlim

ametlim

Üye
çok teşekkür ederim abicim klawyene sağlık

holtmen

Üye
ya arkadaslar 5800 muzikte rar dosyasini acmiyorki direk sis uzantili olani yokmu

Üst Alt