Flaşsız-Sertifikasız Symbian Anna, S^3, S60v3, S60v5 Hackleme (Videolu Anlatim)

Sponsorlu Bağlantılar

Buhara15

Üye
evet arkadaşlar dün geceden beri ne kadar uğraştıysam olmadı önce DR web kurdum sonra demo kaydı yaptım daha sonra virüsleri bir klasöre taşıdım programdan virüsleri seçip karantinaya aldım teli depo olarak pc ye bağladım private ye girip 20024113 dosyasında ki olanları sildim sonra indirdigim private de kileri sildiğim yere attım pc den çıkarıp programa girdim karantina dedim ama no data diyor 40 kere denedim yine aynı nasil yapacağız yardım tel N8

----------Eklendi @ 13:07:00 ---------- Yazıldı @ 13:00:47 ----------

yapanlar nasil yaptılar sırayla yazarsa belki bizde bu kadar uğraşmak zorunda kalmayız bi işe yaramıyor yoksa :(

maxifunk

maxifunk

Üye
evet arkadaşlar dün geceden beri ne kadar uğraştıysam olmadı önce DR web kurdum sonra demo kaydı yaptım daha sonra virüsleri bir klasöre taşıdım programdan virüsleri seçip karantinaya aldım teli depo olarak pc ye bağladım private ye girip 20024113 dosyasında ki olanları sildim sonra indirdigim private de kileri sildiğim yere attım pc den çıkarıp programa girdim karantina dedim ama no data diyor 40 kere denedim yine aynı nasil yapacağız yardım tel N8

----------Eklendi @ 13:07:00 ---------- Yazıldı @ 13:00:47 ----------

yapanlar nasil yaptılar sırayla yazarsa belki bizde bu kadar uğraşmak zorunda kalmayız bi işe yaramıyor yoksa :(
aynı sorun bende de var no data ben c7 kullanıyorum

----------Eklendi @ 13:17:45 ---------- Yazıldı @ 13:07:57 ----------

tamam karantinada o dosyaları buldum restore bastım sonra rom patcher kurdum ama rompatcher çalıştırınca hata veriyor ama programa giriyor ama orada 2 seçenek yeşil olmuyor Kırmızı X oluyor unsigned program denedim olmadı ?????

sibernetik

sibernetik

Üye
    Konu Sahibi
ben bu zaten az bilenler yapar die açmıştım... n8 de iç hafıza oldugu için . şimdi o QuarantineDriversLDD.zip içinde olan dosyalardan index olanı notepad ile açın E:\ gördüklerinizi D:\ F:\ artık PC ile telefonun neresine tam erişebiliyorsanız Depolama modunda onun Sürücü harfini yazın.. bende C6-01 var o yüzden E:\ olarak çalışıyor. Az bekleyin tüm dosyaları tek linke koyup D E F olarak ayıracagım.

emreipekci

emreipekci

Üye
bekliyoruz:oke:
emeğine sağlık dostum.

anılbaran

anılbaran

Üye
benım tel hacklı ama 5800 ı hacleyeemeyen arkadaslar onlarada ıse yararmı veya bızım arakdasta e72 var onda ıse yararmı:aman2:

sibernetik

sibernetik

Üye
    Konu Sahibi
tüm Symbian Anna,S^3,s60v5 olanları destekler..

----------Eklendi @ 13:51:51 ---------- Yazıldı @ 13:47:56 ----------

aynı sorun bende de var no data ben c7 kullanıyorum

----------Eklendi @ 13:17:45 ---------- Yazıldı @ 13:07:57 ----------

tamam karantinada o dosyaları buldum restore bastım sonra rom patcher kurdum ama rompatcher çalıştırınca hata veriyor ama programa giriyor ama orada 2 seçenek yeşil olmuyor Kırmızı X oluyor unsigned program denedim olmadı ?????

toplam 3 adet dosyayı Restore ettiğine eminmisin ?

patcher.dwq - patchers3.dwg - patcherShadow.dwg dosyalarını ?

gogis

gogis

Üye
Bende oldu :) o ye unsigned :D

maxifunk

maxifunk

Üye
Rompatcher açtığımda bu hatayı alıyorum \sys\bin\Patcher*.LDD ve o 2 seçenek yeşil olmuyor X oluyor

sibernetik

sibernetik

Üye
    Konu Sahibi
maxifunk

maxifunk

Üye
birinci sayfadaki yeni dosyalar ve anlatımla denermisin.
Evet İşe yaradı yeni anlatım ve dosyalar işimi gördü çok sağol allah rağzı olsun. Virüs programını artık silebilirmiyiz?

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Öncelikle Dosyayı Aşağıdaki Eklentiden İndirin Daha Sonra Aşağıda Anlatılanları Uygulayın( Bu işin mantığı şudur. Dr.Web bir antivirüs programı oldugundan telefonun tüm klasör ve dosyalarını silme , ekleme ve değiştirme özelliğine sahiptir. bizim yaptığımız ise Rompatcher dosyalarını sanki kendi silmiş gibi gösterip , aslında sildiği sonradan eklediğimiz virüs biz onları değiştirdiğimiz için Dr.Web tende Restore ( yani geri yükle ) diyerek bizim istediğimiz dosyaları gerekli yerlere koymasını saglıyoruz. )1- Dr Web Klasörü - drweb-600-symbian-s60.sis - Bu virüs programını Telefonu Depolama modunda erişebildiğiniz Sürücüye kurun.. C:\ye kurmayın!; Dr Web i çalıştırın Get licence keyden Demo alın ( basit bir işlem otomatik indiriyor zaten ) - ( Demo almak için istenen bilgileri sallasanızda olur )2- Virüsler Klasörü - ( telefona kurmayın adı üstünde virüs ) . içindekileri oldugu gibi Dr Webi kurdugunuz Sürücüde bir klasöre koyun.Daha sonra Dr Webten Scan Custom Folder/File dan O virüsleri koydugunuz Klasörü seçin ( Menuden Select demeniz gerek ) . Sonra Start'a basınDoğal olarak virüsleri bulacak tümünü secip Quaranti ( Karantina ) yı seçin.. İşlem bittikten sonra. Telefonu Depolama modunda bilgisayara bağlayın.Hafıza kartında Private\20024113\Quarantine klasörüne gidin ve içindekileri silin.3- Private Klasörleri - Dr Webi kurdugunuz Sürücü Harfine uyan klasöre girin ve içindeki Private Klasörünü Dr webi kurdugunuz sürücünün kökü ne koyun. Usb kablosunu çıkarın Dr.Web i açın Seçeneklerden Quarantinaya gidin Ordaki tüm dosyaları seçin Restore basıyın. Bu işlem rompatcherin kurulması için gerekli dosyaları sisteme koyacaktır..4-Rompatcher 3.1 Klasörü - İçindeki Rompatcheri C:\ ye kurun ;Rompatcherin Ne Olduğunu bilmiyorsanız . Rompatcheri açın Listedeki iki mavi seceneğinde üstüne tıklayarak yeşil hale getirin. Bu Şekilde tüm uygulamaları yükleyebilir ve Sistem dosyalarını görebilirsiniz.. eğer her telefonu açtıgınızda bununla ugraşmak istemezseniz listedeki secenekleri Add to Auto ile otomatik açılır yapabilirsiniz.
usta içine birde installserver exe koy tam olsun

* KaF KeF *

* KaF KeF *

Üye
dr web demo olusturuken internet connect error dyo ne yapmam lazm ?

boyabatlı

boyabatlı

Üye
No data hatası ve yardım hack dosyasında tx belgesi varya önce kendi tx belgesi kalsın programa girip bakın karantinada eski virüsler duruyor şimdi tekrar bilgisayara gidin ve hack dosyalarını kopyalayın bende arkadaşa yaparken çok uğraştım kendiminki hemen oldu demekki bazen uğraştıyor----------Eklendi @ 17:12:07 ---------- Yazıldı @ 17:10:50 ----------Türkçesi internet bağlantı hatası diyor internet paketi olmalı

* KaF KeF *

* KaF KeF *

Üye
bağlantı hatası dewam ediyo etkn inteernet bağlantım war ama program kabul etmiyo bağlantıyı error diyo

boyabatlı

boyabatlı

Üye
telefon bir yere bağlımı başka bir program internete giriyormu

----------Eklendi @ 17:23:33 ---------- Yazıldı @ 17:21:48 ----------

Vodafone mi 8tl lik hız düşük ve güç tasarruf açık ise başka bir programda kullanırsa bağlanmaz

Üst Alt