Flash lite 3 + FLV player

Sponsorlu Bağlantılar

herdemce

Üye
guzel program

BANLI

BANLI

Üye
telefon hack li ama dahili bileşen yazısı çıkıyor yüklenmiyor

servetaslıbay

Üye
hoca ben facebooktan ızleyemıyorum. youtube falan ızlıyorum ama facebooktakı vıdeoları ızleyemıyorum. others a flash programını falan attım anlamadıgım kısım lıste olayı. yanı bana daha basıt bı anlatımla yardımcı olabılırmısın. sımdıden cok tesekkurler

benvarya

Üye
ben yaptım ama dahili bileşen diyor yüklemiyo

nefer01

Üye
saol deniyorum :aha::aha::aha:

suleymanatban

Üye
paylaşım için teşekkürler emeginize saglıkk

veysel475

veysel475

Üye
İYİDE GÜZEL KARDEŞİM ALLAHRAZI OLSUN ÇOK ZOR BİR İŞ YAPTIN OKADAR YAZDIN:evet:=BEN YAPTIM OLDU:bigstar: AMA YAVAŞ YÜRÜTÜYOR DEVAMLI 10sn de 4sn yürütüyor herhalde video çözünürlüğünden bide bu proğramı yüklemeden n73 youtubeden video seyrediyor çok basit realplayere gir optıons-settings-connection-network orda (online time var =unlimitet yap en üstekini turkcell internet yap ama googleden video seyretmez sadece youtube-canlı tv-3gp videoları seyredir bide ayreten kaydedebilirsiniz bide google videodan nasıl video seyretcez...

57dikmenli

Üye
arkadaşlar ben az kaldı izliyodum flash playerla izlesene.com dan video ama flash lite 2 yi açıyor acaba telefondaki flash player ın uid iyle aynı yapsanız flash lite 3 ün uid ini o şekilde flash lite 2 nin üzerine yazarmı 3 ü

2423280423

Üye
arkadaşım ben tele attım o dosyayı n70 kullanıyom.usb ile tele attım ama dosya bozuk diyor

sefiliz

Üye
önemlidir arkadaşlar liste.xml dosyasını kaydettikten sonra liste.xml nin adını mutlaka playlist.xml olarak değiştirin.
kardeşim bişeyi yapmak için yapmayın şunu adam gbi doğru dürüst anlatıverin mesela bu ethers flan ne nerde bu dosya yinede teşklr..

zeytinbar

Üye
sağol

şıkaçot

Üye
arkadaşlar biri bana bu programı nasıl indirebileceğimi söyleyebilir mi

makkaveli

makkaveli

Üye
oluyo siyah akran video oynatma üçgeni geliyor varya hani oynat/duraklat ondan video koysam oynatırmı

memetcananipek

Üye
ben yukleyemedim dahili bileşen diyor tel n86

belespre1

Üye
yardımcı olun 5730 xm için bütün flashlar hatalı diyo. en az 5 farklı flash player yükledim olmadı !

selcuq

Üye
teşekkürler.......

alemcilerim

Üye
anlamadım ama genede deneyelim tşk.

tüm maxicep üyelerine emegi gecen herkese tşk ben yaptım calıstı flash+flv 6700 slide ama nerde ve nasıl kullanacagımı bilemedim acıklama yaparsanız sevinirim cevap bekliyorum fütfen arkadaşlar tekrar herkese tşk

kesinzafer

kesinzafer

Üye
saolsın

brkdmrcn

Üye
n95 de deneyipde başaran var mı dahili bileşen diyor bende hata veriyor

Thyponn

Üye
jar seklinde versene linki mbilden giriyomda

Üst Alt