Flash lite 3 + FLV player

Sponsorlu Bağlantılar

urfalı_hamza

Üye
ya kardeş bende program çalışmadı flash palyer yok mu n95 göre yardım ederseniz sevinirim...

sadem-

sadem-

Üye
Arkadaş bi tanıtım resim video gibi projey'le anlatsan .rica etsem.

sbrcrk

Üye
ben yükleme yaparken bu bir dahili bileşen diyor ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz...

okan.yilmaz.87

Üye
E 71e Yükleyemedim bu dahili bir birleşen hatası veriyor

yozgatliemrah

yozgatliemrah

Üye
işte size süper bir olay.youtube google video gibi flv videoları cepte çalıştırmayı başardım :oke:
öncelikle flash lite 3 programını yüklüyorsunuz .Flash lite 3 indirdiğiniz flv dosyalarını oynmatayacaktır ama önemli değil bunu da flash flv player + xml dosyasıyla halledicez.
şimdi flv dosyalarınızı ve aşağıda verdiğim flvplayer.swf dosyalarını E:others içine atın ve liste.xml dosyasını notepadle ya da telefonda fexplorer text editörüyle açıp video.flv yazan yere flv dosyanızın ismini yazın (yalnız türkçe karakter kullanmayın xml desteklemez) g bu sizin video listenizdir istediğiniz kadar video ekleyebilirsiniz tek yapmanız gereken <track></track> arasını kopyalayıp herhangi bi </track> tagından sonrasına yapıştırın aşağıdaki gibi ve listenizi oluşturduktan sonra liste.xml nin ismini playlist.xml olarak kaydedin.videoların adlarını xmlye aşağıdaki gibi ekledikten sonra playlist.xml yi de E:others
içine atın şimdi flash lite 3 programını çalıştırın ve flashplayer.swf dosysını açın yön tuşlarını kullanarak videolar arası geçiş yapabilirsiniz

<track>
<location>video1.flv</location>
</track>
<track>
<location>video2.flv</location>
</track>
.......................
mantığı anladıysanız çok kolay az bi uğraşla artık flvplayeriniz cebinizde :oke:

kardeş ben ne kadar site varsa girdim Fexplorer yada
x-plorer bulamadım buldum sada sertifika sorunu diyor madem sende var bana link edermişin lütfen allah rızasi icin bekliyorum bende n 73 var her program oyun yüklüyom ama onları yüklüyleyemedim sende varsa verir misin

--------------- Ekleme ---------------

eğer link edersen 1 rar 1 de sisx yap direk yüklensin lütfen bekliyom

phasan

phasan

Üye
ben yükledim ama videoyu izlemek için siteye giriyorum ama izlenmiyor

lütfen yardım edin yardım edecek kimse yokmudur

cafer algan

Üye
tsk.
dahili bileşen olarak uyarı veriyor.yükleyemdim.

light_63

Üye
bende bi .swf uzantılı dosya var telefonda açmaya çalıştığımda diyo ki "Flash Sürümü 9 desteklenmiyor" lütfen yardımcı olur musunuz...

mrtky35

Üye
sen verdiğim flash lite 3 ü kur. sonra flv dosyasının ismini video1 olarak degistirip E:others içine at ondan sonra flvplayer.swf dosyasıyla liste.xml yi de E:others içine at ondan sora flash lite 3 programından flashplayer.swf yi çalıştır görürsün çalıştığını

ferhat kardes flash lıte 3 dahılı bılesen hatası verıo varmı bı cozumu?

efeantix

Üye
bıktım bu sertifika hatasından. tesekkurler

kaptanfarko

Üye
tşk

mstk24

Üye
5800 video izliyemiyorum facebookta mp4 formatında videoyu indiryo ama ses var görüntü yok yardımcı olursanız sevinirim nasıl izlicem:(

furkantak

Üye
yha arkadaşlar bileşen hatsı felan diyo anlamadım :SSS

dark_1234

Üye
kardeş güzel pro ama ben hiç biş ianlamadm :( nasıl yapcaz nasıl etcez

niğmen

niğmen

Üye
kardeşim n70 te felan dosya bozuk diyo n70 e nasıl flash atarız nerden bulabiliriz video izleyemiyorum yardım edebilecek biri varmı??

ibrahim19100

ibrahim19100

Üye
arkadas bu dsya sis uzantılı.java tabanlı telefonlara sis yuklenmiyo.smbian larda zaten flaş oynatıcı var.bildigim kadarıyla.

umit0121

umit0121

Üye
Bende anlayamadım ama youtubeden vdeo izleyebilioum vlan ile

oDieuX

Kapalı Hesap
maxicep aylesi szinle ggörüşmek istiyorum

emil adresini benım emile gönderir misin

resimli anlatım yaparmısınız