Fiyatlarda Dengesizlik Olması Durumunda

Sponsorlu Bağlantılar

mpsahin

Üye
    Konu Sahibi
Fiyatlarda Dengesizlik Olması Durumunda
Öncelikle bu siteyi kendim için açtığımı belirtmek isterim. Blogspot tabanlı bir web sitesine domain satın alarak (açıkçası biraz zorlandığımı itiraf etmek istiyorum.) kurulumu tamamladım. Konuyu yanlış yere açtıysam hiç sorun değil hemen kaldırabilirim.
Ne amaçladım?
Öncelikle tabi ki fiyatlarda dengesizlik olan ve ilden ile farklılık olan konu başlıklarına değinmeye çalışıyorum. Bu durumu teknolojik ürünlerde pek bulmak mümkün olmuyor. Her yerde cep telefonu fiyatlarının sabit olduğunu (3 aşağı 5 yukarı) söyleyebiliriz. Markalar konusunda fikir beyan etmek isteyen kişilerin buradan yorum yazarak basit bir fiyatlandırma sistematiği oluşturmaya çalıştım.
  • Ehliyet kursları
  • Özel üniversite ücretleri
  • LPG dönüşüm ücretleri
Bunlar arasında sayabileceğim başlıklar arasında yer alıyor. Örneğin başlığını ziyaret ediyorsunuz. Farklı markalar hakkında yorumlamalarda bulunabiliyorsunuz.
Sizden ricam bunu bir reklam olarak görmeden bu siteyi nasıl geliştirebileceğim konusunda bana destek olmanızı istiyorum. site adresi: fiyatlari-ucretleri.com girip şu konuda yazabilirsin yada bu konuda yanlış yapmışın benzeri yorumlar yaparsanız çok memnun olurum. Yazımın başında da değindiğim gibi forum kurallarını ihlal ettiysem link kaldırabilirim.
Anlayışınız ve yorumlarınız için teşekkür ederim.

Edit: noktalama işaretlerie

Üst Alt