[FIRMWARE] Samsung Galaxy Ace için Güncel Firmware Dosyaları ve Kurulum Detayları

Sponsorlu Bağlantılar

ceronimo04

ceronimo04

Üye
    Konu Sahibi
[FIRMWARE] Samsung Galaxy Ace için Güncel Firmware Dosyaları ve Kurulum Detayları
DUYURU:Samsung Galaxy ACE için Android 2.3.4 Gingerbread versiyonlu Firmware internete sızmıştır. Daha önce de söylediğimiz gibi geleceği kesinleşmemiş olan Gingerbread güncellemesi artık kesinleşmiştir. Son versiyonu Manuel yüklemek için aşağıdaki talimatları yerine getiriniz.

Samsung Galaxy Ace S5830'un güncel firmware dosyaları, indirme linkleri ve kurulumuna dair detaylı açıklamalara aşağıdan ulaşabilirsiniz. Konumuza geçmeden önce şunu bilmelisiniz;

Firmware dosyalarının kurulum işlemleri bazı yazılımsal riskler taşımaktadır. Yapacağınız işlemleri doğru anlayıp, uyguladığınızda sorunları minimuma indirmiş olursunuz. Tüm sorumluluğun size ait olduğunu unutmayın. Ayrıca işlemlerin ardından kişisel bilgilerinizi kaybedebilirsiniz.

Yükleme işlemini yapabilmek için telefonunuzun bilgisayar tarafından tanınması gerekebilir. Bunun için Samsung Kies programını bilgisayarınıza kurup, telefonunuzu tanıttıktan sonra silmeniz işlemleri sorunsuzca gerçekleştirmenizi sağlar. Samsung Kies programını indirmek için tıklayın.

Samsung Galaxy Ace - S5830 Güncel Firmware Dosyaları

NOT: Şimdilik şifresi; samfirmware.com'dur.

Samsung Kies ile telefonunuzu bilgisayara tanıttıktan sonra programı silin. İstediğiniz Firmware dosyasını indirin ve kurulum için aşağıdaki adımları takip edin.

1. Odin Multiloader programını indirin.

2. Odin programı ile Firmware'ın içindeki dosyaları çıkartın.

3. Odin programını çalıştırın, telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayara takın ve sol alttaki mesaj bölümüne bakarak telefonunuzun tanınmış olduğundan emin olun.

4. OPS kısmına dosyaların ya da programın yanında çıkan "Cooper_v1.0.ops" dosyasını bulup seçin.

5. BOOT kısmına Firmware'ın içinden çıkan APBOOT dosyasını,

Phone kısmına MODEM dosyasını,

PDA kısmına CODE dosyasını,

CSC kısmına ise CSC dosyasını seçin.

6. Telefonunuzun USB kablosu ile bilgisayara takılı olduğundan emin olun ve telefonunuzu kapatın.

7. OK + Güç + Ses Kısma butonlarına birlikte basarak telefonunuzu Download Moduna alın.

8. Program üzerinde Auto Reboot ve Protect OPS bölümlerinin dolu olduğundan emin olun

9. Start butonu ile işlemleri başlatın.

10. Telefonunuz tamamen açıldıktan sonra kullanıma hazırdır, rahatça kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy Ace Android 2.3.3 Gingerbread Firmware'ı ile Gelen Bazı Yenilikler

640 x 480 piksel Video Çekebilme

Yeni Arayüz

Son versiyon Beta olduğundan bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Eğer Firmware'ı kurduktan sonra telefonunuzun kasıldığını ve yavaşladığını düşünüyorsanız, sorun Firmware'da değil yüklemededir. Yükleme işlemlerini tekrarlayın. Firmware'ın en önemli dezavantajı; RAM'i daha çok kullanmasıdır. Sonraki Firmware'larda sorunun çözülmesini umut ediyoruz.

Konu Alıntıdır. Dosyalar sağlamdır arkadaşlar.

cahiddin

Üye
rar şifresi nedir

----------Eklendi @ 12:14:45 ---------- Yazıldı @ 12:11:52 ----------

şifre yazmamışsın arkadaşım

burakugras

Üye
yapan varmı arkadaslar

KayraBey

KayraBey

Üye
Az önce Kies'i çalıştırdım.Telefonu bağladım.Yeni yazılım güncellemesi var uyarısı geldi.Bende yükle dedim ve 2.3.3 orijinal sürüm yüklendi.Telefona market geldi.Valla acayip mutlu oldum.Benim güncellemeden bugün haberim olduğu için mesaj yazdım.Umarım Üsküdar'da sabah olmamıştır :P (Cihaz Galaxy Ace)

ceronimo04

ceronimo04

Üye
    Konu Sahibi
rar nedir

----------Eklendi @ 12:14:45 ---------- Yazıldı @ 12:11:52 ----------

şifre yazmamışsın arkadaşım

Rar şifresi : samfirmware.com

Yukarda yazıyor zaten mesajın içerisinde. Sen dikkatli olarak bakmamışsın ve okumamışsın.

asdwa111

Üye
samsung gio ya yüklesek nolur acep ? deneyen yoksa ben bi deneyim

ahmet0021

Üye
2.3.4 e başarıyla günceledim tek sorun bazı oyunlar da kapanma hatası veriyor

Üst Alt