[FiNiTO][C6'97-2EV EKRANI & OViMAPS3.06]&[FLAG&SiMPLE STYLE][HACK-MOD-JAF-UDA]

Sponsorlu Bağlantılar

o.basar86

o.basar86

Üye
Böyle birşey olmaması lazım.Ben de sizinle aynı CFW yi kllanıyorum şu anda ve böyle bir sorun yok.Hafıza kartındaki tm mp3 lerimi görüyor.
Bir de Hafıza kartınıza Attachments klasörü açıp zil sesi yapmak istediğiniz MP3 leri oraya toplayarak dener misiniz ?

Tabi hemen deneyeceğim. Sonucu şimdi buraya yazarım..

--------------- Ekleme ---------------

Böyle birşey olmaması lazım.Ben de sizinle aynı CFW yi kllanıyorum şu anda ve böyle bir sorun yok.Hafıza kartındaki tm mp3 lerimi görüyor.
Bir de Hafıza kartınıza Attachments klasörü açıp zil sesi yapmak istediğiniz MP3 leri oraya toplayarak dener misiniz ?

Tamamdır hocam. Şimdi hallettim. Hafıza Kartına Music adlı bir klasör açıp şarkılarımı onun içine attım. Şu anda görüyor şarkılarımı. Desteğiniz için çok teşekkürler :)

ozkan1979

ozkan1979

Üye
bana ilk mesaj çok karışık geldi en günceli ilk sıraki dosyamıdır 5800 için
[16.10.2010][C6-2HS & OViMAPS 3.06 İNCLUDED]
bu dosyadakileri indirip kursam olurmu en güncel sürüm şuan için bu mudur

f@tih.

f@tih.

Üye
    Konu Sahibi
bana ilk mesaj çok karışık geldi en günceli ilk sıraki dosyamıdır 5800 için
[16.10.2010][C6-2HS & OViMAPS 3.06 İNCLUDED]
bu dosyadakileri indirip kursam olurmu en güncel sürüm şuan için bu mudur

Her CFW kesik çizgilerle birbirinden ayrılıyor.Tercihiniz ve menü seçiminizin ait olduğu cfw yi indirip mesajın en altında da kurulum yönergelerini inceleyip flash atabilirsiniz.Her CFW nin yanına karışıklık olmaması için yayınlandığı tarihi koyuyorum.Haliyle en üstteki her zaman için en son çıkan ve yenisi oluyor.Karışıklık nerede tam anlayamadım.

Tabi hemen deneyeceğim. Sonucu şimdi buraya yazarım..

Tamamdır hocam. Şimdi hallettim. Hafıza Kartına Music adlı bir klasör açıp şarkılarımı onun içine attım. Şu anda görüyor şarkılarımı. Desteğiniz için çok teşekkürler :)

Music klasörü vardır hafıza kartınızda diye olmama ihtimaline karşılık Attachments önermiştim.neyse sorunun çözüldüğüne sevindim.

ghostman35

Üye
arkadaşlar bu T9 dosyalarını "c" ye mi "z" ye mi atıyoruz. "z" ye x plorer den müdahale edemiyorum.

SEKOLELE

eyvallah güzel olmuş yeni fw yapmayı düşünüyormusun ?

mustafa

mustafa

Üye
dostum sen ciddi misin. yanlış okumadım değil mi 5800'ın t9 u port edildi mi yani :D

f@tih.

f@tih.

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah güzel olmuş yeni fw yapmayı düşünüyormusun ?
Daha yeni yaptık kardeşim ya işte bir hafta oldu yenice ; fırın hesabı her saat CFW mi çıkarıcam :kop:

arkadaşlar bu T9 dosyalarını "c" ye mi "z" ye mi atıyoruz. "z" ye x plorer den müdahale edemiyorum.

Kardeşim Telefon üstünden yapamazsın o dediklerini.ya CFW editleyeceksin ya da benim yaptığım CFW lerden birini kuracaksın.Kur gitsin işte benim CFW yi,pişman olmazsın .fanatiklik yapıcam derken birçok yenilikten faydalanamıyorsun. :d:

dostum sen ciddi misin. yanlış okumadım değil mi 5800'ın t9 u port edildi mi yani :D

Evet kardeşim , biroltr kardeşim halletti bu işi de.birçok kelime çalışıyor ama , bazı kelimeler yine çalışmıyor.Örneğin ; sağol-naber-manyak-bukelemun.çalışmıyor.Sağ ol - ne haber çalışıyor.Ama ne olursa olsun eskisinden daha iyi halde şu anda .:oke:

mustafa

mustafa

Üye
Evet kardeşim , biroltr kardeşim halletti bu işi de.birçok kelime çalışıyor ama , bazı kelimeler yine çalışmıyor.Örneğin ; sağol-naber-manyak-bukelemun.çalışmıyor.Sağ ol - ne haber çalışıyor.Ama ne olursa olsun eskisinden daha iyi halde şu anda .:oke:

peki deniyorum. biroltr arkadaşıma da sonsuz teşekkürler :op:

f@tih.

f@tih.

Üye
    Konu Sahibi
peki deniyorum. biroltr arkadaşıma da sonsuz teşekkürler :op:
Bu arada yükleme yapacaksan ovimaps lilerden birini yükle,ovimapssiz seçeneklere T9 yeni yükledim ve uploadları henüz bitmedi.

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Çok harika bi FW olmuş Saolasın Sıfır hata

mustafa

mustafa

Üye
Bu arada yükleme yapacaksan ovimaps lilerden birini yükle,ovimapssiz seçeneklere T9 yeni yükledim ve uploadları henüz bitmedi.

öyle yaptım kardeşim. direk sağol u denedim :D olmadı :D neyse :D biraz kullanıyım bakıyım bu şekilde

valla dostum ben hiç bi fark göremedim yaa. 5800 la hiç alâkası yok bu t9 un. :(

valla dostum ben hiç bi fark göremedim yaa. 5800 la hiç alâkası yok bu t9 un. :(

f@tih.

f@tih.

Üye
    Konu Sahibi
OViMAPS 3.06'LI CFW iÇiN PiPS ÇIKARTILMIŞ NDRiVE DOSYASI
İlk Sayfaya Eklendi.
Bu dosyayı Eski Ndrive.sis dosyanız ile değiştirmeniz gerekiyor.
Artık Bu dosya ile OviMaps 3.06 ile birlikte NDrive kullanmaya devam edebileceksiniz.

Ferzan

Ferzan

Üye
teşekkürler kardeş emeğine sağlık 5800 dan port edilmiş t9 dosyalarını upload edebilirmisin karde n97 telefonuma eklemek istiyorum şimdiki t9 hiç iyi değil mesajla yada burdan link verirseniz çok sevinirim

f@tih.

f@tih.

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler kardeş emeğine sağlık 5800 dan port edilmiş t9 dosyalarını upload edebilirmisin karde n97 telefonuma eklemek istiyorum şimdiki t9 hiç iyi değil mesajla yada burdan link verirseniz çok sevinirim

P.M

badsubh

Üye
hala aynı t9 h,ç b, keli,me değişmemiş :(

Silinen Üye 811457

Kapalı Hesap
YARDIM..!!! YÜKLEMEYİ YAPTIM FAKAT... telefon açılması hatalı. satıcınızla görüşün yazıyor. LÜTFEN YARDIM.

f@tih.

f@tih.

Üye
    Konu Sahibi
hala aynı t9 h,ç b, keli,me değişmemiş :(
Hiç bir mecburiyetimiz olmamasına rağmen burada sizler için emek harcıyoruz.Biraz da siz çaba gösterin de neler yapabileceğinizi görelim.

YARDIM..!!! YÜKLEMEYİ YAPTIM FAKAT... telefon açılması hatalı. satıcınızla görüşün yazıyor. LÜTFEN YARDIM.

Adım adım Jaf anlatımına göre lash atmanıoz gerekiyor.Kesinlikle eksik veya hatalı işlem yapyorsunuz.Dikkatlice yeniden flash atmayı deneyin.

[FiNiTO][C6'97-2EV EKRANI & OViMAPS3.06]&[FLAG&SiMPLE STYLE][HACK-MOD-JAF-UDA]

Tüm Çalışmalarımı sonlandırmış bulunmaktayım.Bu yüzden artık sizlere yardımcı olamayacağım.Hepiniz hoşçakalın.

mustafa

mustafa

Üye
böyle bir şeyi kabul etmek mümkün değil kardeşim. sebep belli biliyorum ama bu tür şeylere kulak asmamak gerekir. neden çünkü bu fwler gözde fwler olduğu için elbetteki taşlamalar da olacaktır çekemeyenler elbette olacaktır. site yöneticilerinden de ricam f@tih kardeşimi foruma geri kazandırmaları lütfen... :ağlarım:

Üst Alt