Fingertip Access Ultimate Voice Recorder v6.1.2 S60v3/S60v5 SymbianOS9.x Signed

Sponsorlu Bağlantılar

memonet555

Üye
e52 telefonuma kurdum lakin bip seslerini kapatamadım. Ayarlarında bip off konumunda ama faydası yok.

adil1

Üye
bende nokia 6700 slide var programı yüklüyorum bib sesi geliyor formatladım yine aynı bib sesi lütfen yardım edin çok önemli teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

Bende Nokia 6700 slide var. S60 diye aldım Ultimate Voice Recorder'ı yükledim beeb sesi gelmeye başladı format attım olmuyor. Lütfen yardım edin. Teşekkürler.

TEZCAN35

Üye
nokıa e 55 de calısırmı bip sesi olmadan acaba sertifikalayıp kucam bilgi verirmisiniz.

happyhope

happyhope

Üye
sağolasın brother bi deneyelim bakalım

firari19

firari19

Üye
teşekkür eline saglık (6210 navi) süper çalışıyor,bippp yok

casper659

casper659

Üye
Fingertip.Access.Ultimate.Voice.Recorder.v6.1.2.S60v3.S60v5.SymbianOS9.x.Signed- yükledim sorunsuz calısıyor telefonum nokia N8 yanlız bip sesi her halukarda var önceden bu yazılımı 5800 de denemistim onda bip sesi yoktu . ama suan bu N8 de var Malisef

mad_max21

mad_max21

Üye
pylşm için saol

drfuchez

drfuchez

Üye
e90 da denendi calisiyor emegine saglik kardes ise yarar bi pro

lebron_jamess

Üye
Teşekkürler

uzil-real

Üye
N95 bip sesi geliyor...

exalted55

exalted55

Üye
N79 da denedim bip sesi yok telefonum hackli değildir. Otomatik olarak başlıyor konusma esnasında kayıt yapmaya görüşme bitince kesiyor. Herşeyiyle mükemmel program fakat birşey hariç dinlerken karşı tarafın sesinde atlama yapıyor waw ve amr olarakta denedim olmadı anlaşılmıyor konuşmalar. Bu sebepten dolayı sildim.

happyhope

happyhope

Üye
sağolasın farenin tıkına sağlık

Crazyman037

Üye
Arkadaşlar, 701 de bip sesini kesmiyor, bilginiz olsun, teşekkürler.

temasan53

temasan53

Üye
Emeğiniz için çok teşekkürler..N86 8GB ve N73 te mükemmel çalışıyor...Bip yok ve Wav formatında anlaşılır şekilde kayıt yapıyor....Kayıt edilen dosyalar "Ses Klipleri" kısmında görünüyor ne yazıkki...Yani şarkı dinlemeye kalkışınca kayıtlara giriveriyor cihaz....

halilbayram

halilbayram

Üye
n96da yaptığı kayıtlarda kelimelerin bazıları yarım kalıyor aynı program n95 8gb de bu hatayı yapmıyor sorunu bilenler paylaşırsa seviniriz

temasan53

temasan53

Üye
Emeğiniz için çok teşekkürler..N86 8GB ve N73 te mükemmel çalışıyor...Bip yok ve Wav formatında anlaşılır şekilde kayıt yapıyor....Kayıt edilen dosyalar "Ses Klipleri" kısmında görünüyor ne yazıkki...Yani şarkı dinlemeye kalkışınca kayıtlara giriveriyor cihaz....

Yaptığı kayıtların "Ses Klipleri"nde görünmemesini bilenler yardımcı olursa sevinirim....

temasan53

temasan53

Üye
Yaptığı kayıtların "Ses Klipleri"nde görünmemesini bilenler yardımcı olursa sevinirim....

Kendi soruma çözüm cevabı yazayım , ilk kayıttan sonra "Options" 'sa girip , "hide Recordings"se basın ve çıkan soruya evet deyin..Artık kayıtlar programın içinden başka yerde görünmeyecektir...Emek verenlere çok teşekkürler...

DiscoveryX

Üye
Allah razı olsun programı paylaşandan .... 6210 navigator da çalışan tek kaydedici bu....

happyhope

happyhope

Üye
5 yılı aşkın süredir kullanıyorum çok kullanışlı gerçekten harika. farenin tıkına sağlık

• Beğen
Tepkiler: Sensation

Üst Alt