Fingertip Access Ultimate Voice Recorder v6.1.2 S60v3/S60v5 SymbianOS9.x Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fingertip Access Ultimate Voice Recorder v6.1.2 S60v3/S60v5 SymbianOS9.x Signed
Aramalarınızı bip sesi olmadan kayıt altına alabileceğiniz bir program.

Özellikleri:
Basit, tek tuşla kaydı başlatabilir/bitirebilirsiniz
Aramaları otomatik kayıt etme
WAV ve AMR biçimlerini destekler
Ayarlanabilir depolama hafızası
Şifre korumalı kayıtlar
Arama kayıtlarını BİP veya BİP sesi olmadan kayıt!

Yeni sürüm v6.1.2 eklenmiştir...

Uyumlu Cihazlar
Tüm Symbian 9.1/9.2/9.3 (S60v3) telefonları: N73, N76, N81, N81 8GB, N82, N95, N95 8GB...
Tüm Symbian 9.4 (S60v5) telefonları: N97, 5800, 5530, 5230 ,5235...

Not: Eğer cihazınızda eski sürüm yüklü ise onu kaldırmadan bu sürümü üzerine kurmayın .

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: hotbord_34, ismakp, Sametgurr ve 28 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline Sağlık.

Not : Yönlendirmeler silindi.

zoof

Üye
ya arkadaşlar benim n73 me program yüklerken şunu diyo güvenilmeyen bir sunucudan program yüklenemez diyor bilgisi olan varsa yardım edermisiniz

--------------- Ekleme ---------------

korumalı nesne alınamaz diyor

my_all__34

Üye
ya arkadaşlar benim n73 me program yüklerken şunu diyo güvenilmeyen bir sunucudan program yüklenemez diyor bilgisi olan varsa yardım edermisiniz

--------------- Ekleme ---------------
bildigim kadarıyla programı yüklemeden önce sertifikalandırman gerekiyor yani imzalıyacaksın

saltukbugra

Üye
Benim 6120 cl var. Kayıt programlarının en iyisi bu. Bu programın geçmiş bütün sürümlerini denedim her şeyini çok beğenmeme rağmen bip sesini kesemedim.Tek bip lemeyen bu oldu. Çalışmasında da hiç bir sıkıntı yok. Görüşmeleri mükemmel kaydediyor. Önceki sürümü kaldırıp, imzalayıp kurmak yeterli. Mükemmel... :Bu işe uğraş verenler ellerinize sağlık. Yine en erken zamanda bu sitede bulduk. Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: ismakp

aslansaray

Üye
süper program emeğine sağlık peki arkadaşım bu programla radyodan kayıt yapabilir miyiz benim tel n73 denedim olmuyor

karahanlı

Üye
yukledim N 73 calisiyor ekranda kaset resmi var ekranin altina veya ust tarafa alinabiliyor sadece tamamiyle kaldirilsaydi iyiolurdu paylasim icin tesekkurleer

mklnzm

Üye
program güzel ancak kayıtlarda küçük atlamalar yapıyor...

saltukbugra

Üye
yukledim N 73 calisiyor ekranda kaset resmi var ekranin altina veya ust tarafa alinabiliyor sadece tamamiyle kaldirilsaydi iyiolurdu paylasim icin tesekkurleer

kaset resmini tamamen kaldırabilmek için; settings (ayarlar) dan, Hidden Mode: Always konumuna getir kaseti artık görmezsin.

gocadayi

gocadayi

Üye
abi bende bunu arıyodum, sistemi hiç kasmadan her zaman kayıt yapıyor waw formatı ile iyi çalşıyor.
ben her şeyi auto yaptım klasörede şifre atatım e 63 adeta AJAN oldu. mukemmmelll
:turkiye:

valakus

valakus

Üye
teşekkürler oldu güzelmiş 6220 c kullanıyorum denedim güzel karşının sesinda az kalitesi düşük ama olsun emegine saglık.

bulentba

bulentba

Üye
saqul

muratsnk

muratsnk

Üye
E 65 te sorunsuz çalıştı 4.02 versiyonunda ama tel hackli ona göre..

ipekyolu37

ipekyolu37

Üye
teşekkürler...

mavibager

mavibager

Üye
sagol eline saglık

milestone

milestone

Üye
n73 me'de harika çalışıyor,, teşekkürler

mavibager

mavibager

Üye
harika birsey daha once kulanıyordum yanlıslıkla sildim sagol eline saglık

beyazcurt

beyazcurt

Üye
eline emeğine sağlık üstad nokia n79 da kurdum güzel çalışıyor bipden de eser yok not : tel heck li bilginize

serotonin

serotonin

Üye
Program mükemmel kalitede ses kaydı yapıyor.Gerçek arka plan uygulaması (ramdan diğer pro.lar gibi çalmıyor)
Öyle bir kötü yönü var ki...Uygulama içinden yapılan kaydı dinlerken ses kısmak yada askıya almak (pause) kesinlikle mümkün değil.Yapılan kaydı bas bas bağırarak dinletiyor...

exmurat

exmurat

Üye
yaw bu sadece seside kayıt etmiyor.dışarıdaki sesleride kayıt ediyor çakışıyor sesler corba oluyor.mesela biri ile konuşurken araba gecsin onu bile kayıt ediyor kötü işte öyle olmaması lazım varmı bunun bi ayarı yoksa böylemi kullanılıyor.ayrıca ayarları cok karışık corba gibi

Üst Alt