• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

FiLBOX UYDU PLATFORMU

Sponsorlu Bağlantılar

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
FiLBOX UYDU PLATFORMU
Platform esasen genel manada iyi gözüküyor ilk bakışta.
Ancak orijinal dilde film izleyen biriyseniz kesinlikle ama kesinlikle uzak durun.
Sinema Tv kanalları altyazı konusunda tam bir rezalet.
5 sinema kanalı ve 1 dizi kanalı var. Bir de firmanın uyduda şifresiz yayın yapan FilTv kanalı var o da dahil tüm sinema kanallarında altyazılar senkronsuz.
Kimisinde yarım saniye geri kimisinde erken çıkıyor. Hele sinema tv 1 de neredeyse 1 sn geri.
Orijinal dilde izleyenler altyazı dünyasında bu sürelerin kabul edilemez olduğunu bilirler.

İşin esas komik kısmı ise adamları arıyorum altyazılarınızda kayma var diyorum bana verdikleri cevap herşey normal gözüküyor diyorlar.
Hayır ben kaç sene kendi indirdiğim filmlere altyazı senkronu yapmış insanım biz anlamıyoruza getiriyorlar işi.
Kısacası platformu severek aldım. Belgeseller vs iyi ama sinemaya geldiğinde beni soğuttular.
Şu durum yüzünden tavsiye etmiyorum.
Zaten kaale alıp sorunu düzeltmezlerse herhalde dsmarta geçerim. FilBox gelecek vaad eden bir yenidoğan iken kendi ipini çekecek bu mantıkla giderse.
Keyifli forumlar..