Fifa 2013'te kariyere başladım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rambo_FT

Rambo_FT

Üye
En son Fifa 2007'de 15 yıllık kariyeri tamamlamıştım :) Tekrar eski oyunun yeni versiyonuna geri döndüm. Kariyer çok değişmiş ve mükemmel olmuş. Haberler, fikstürler, dedikodular herşey mükemmel :)

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
güle güle oyna abi :)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Hayırlı Olsun abi :tebessüm:

Rambo_FT

Rambo_FT

Üye
:tebessüm:

Mert

Mert

Üye
En fazla 60 kb/s çeken internetimle 2k13 ve fifa13 indiriyorum :D Bi inse ben de başlayacam kariyere

Rambo_FT

Rambo_FT

Üye
Arkadaşlarla 2 gündür PES yerine FIFA oynuyoruz. Sonuç: Herkes memnun :bigstar:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
ben hala 2007 oynuyorum :ehe messiyi kiralamaya çalıştım maç başına 1.500.000 avro teklif yaptım gelmedi ayı :ehe

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Rambo_FT
Rambo_FT

Rambo_FT

Üye
ben hala 2007 oynuyorum :ehe messiyi kiralamaya çalıştım maç başına 1.500.000 avro teklif yaptım gelmedi ayı :ehe
Ben Fifa 2007 kariyerinde çoğu futbolcularıma maç başına 1 $ ödenek ayırdığımı hatırlıyorum. Hatta bir ara 0 $ yaptım kariyer bozulur korkusuyla başka isimle kaydettim. Kariyerden çıktım, ancak load ederken oyundan atıyordu :kop:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

Ben Fifa 2007 kariyerinde çoğu futbolcularıma maç başına 1 $ ödenek ayırdığımı hatırlıyorum. Hatta bir ara 0 $ yaptım kariyer bozulur korkusuyla başka isimle kaydettim. Kariyerden çıktım, ancak load ederken oyundan atıyordu :kop:
Ben sürekli zarar ediyodum :ehe

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Bu tür oyunlarda kariyer yapmıyorum. Düz oynuyorum. :D

Rambo_FT

Rambo_FT

Üye

Ben sürekli zarar ediyodum :ehe
Bir ara İngilterenin ya ikinci ya da varsa üçüncü ligindeki yarım yıldızlı (ismini hiç unutmam) Petersbrough takımını 5 yıldız yapıp, 7 yıl sonra filan takım değiştirmiştim. Sonra Şampiyonlar ligi finalinde karşılaştım hiçbir simulede kazanamadım. Kendim oynadım ancak kazandım :ehe

- - - Eklendi - - -

Bu tür oyunlarda kariyer yapmıyorum. Düz oynuyorum. :D
PES'te ben senelerdir öyle yapıyordum.

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Call of Juerizma mı neydi onu indiriyorum güzel oyun gibi 5 part :D

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
bilgisayarımn dnanımı çok süper ama hala kasıyor ya bu oyunu :/ :ağlarım:

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
ekran kartını ve directx güncelle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt