fifa 2010 n900 kusursuz çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

mustafaguler27

mustafaguler27

Üye
ortak ben n900e yükleyemedim fifa 2010u nasıl yapacağımı anlatsana sana zahmet

doblark

Üye
babacan rootsh yüklü herşey tamam ama klavyeden oynayamıyorum cant open hatası alıyorum nedne olabilir .oyun stabil sıkıntı yok çalışıyr

mustafaguler27

mustafaguler27

Üye
ortak 10 numara oyunlar walla çok sağolun her şey için

doblark

Üye
cevap vercek yok mu :(

osmanayman

osmanayman

Üye
Şu dosyayı indirmen lazım önce:

İndirdiğimiz dosyayı "/home/opt/preenv/lib/" dizinine atacan sonra fifa klavye dosyasını MyDocs'a at ve şu komutları gir:

atacağımız klavye komut dosyası "fifa10.sh" olsun diyelim; Klavye dosyaları

root

sh /home/user/MyDocs/fifa10.sh

Selametle...:oke:

doblark

Üye
usta deniyorum sonucu hemen yazıcam gerçi dediğin o doya yüklü bende ama yine deneyeceğim.Bu arada real soccer i oynayamıyorum herşeyim tmm olduğu halde kurulum yapılıyor simge gözüküyor ama oyun tam açılacakken kapanıyor nedeni ne olabilir.X terminalden de açmayı denedim olmadı

- - - Eklendi - - -

usta herşeyi yapıyorum aldığım sonuç şu sh: can't open ...

- - - Eklendi - - -

çıldırcam ya neden açılamıyor hatası veryor herşey tmm sıkıntı yok alette ,rootsh vs vs vs herşey tmm ama needne olmuyor :(

osmanayman

osmanayman

Üye
sh dosyasını açamadığından bahsediyor hatada...

aynı yere çıkan komut olacak ama yine de dene istersen:

sudo gainroot

cd /home/user/MyDocs

sh fifa10.sh

Selametle...

doblark

Üye
olmuyor usta çözemiyorum bir türlü onuda denedim yok mu bunun başka yolu neden böyl bir hata veriyor olabilir :(

mustafaguler27

mustafaguler27

Üye
n900 mortal kombat oyununu nasıl indirebiliriz indiren var mı yardım edin link var mı bulamadım bir türlü

- - - Eklendi - - -

kardeşim sen n900e mortal kombatı yükledin mi yada bildiğin link var mı

- - - Eklendi - - -

osman kardeş sen n900 için mortal kombat ultimate oyununu neredn indirebiliriz bilgin var mı

osmanayman

osmanayman

Üye
Mortal Kombat oyunu için emülatör deneyin isterseniz... GBA ve SNES emülatörleri... Uygun romları da bulup gerekli yerlere atıp oynayabilirsiniz... :oke:

mustafaguler27

mustafaguler27

Üye
osman kardeşim çok sağol walla emeğine sağlık senn sayende n900e tüm programları attım ama mortol kombat oyununu atanlar vardı nette gördüm DrNokSnes programı ile çalışıyormuş uğraştım biraz ama olmadı gene de peşini bırakmıyom kardeşim :alkis

osmanayman

osmanayman

Üye
Eyvallah kardeşim... :oke:

Üst Alt