Spor Fifa 15 Ultimate Team [Destek] [Yardım] [Tavsiyeler] Bölümü

Sponsorlu Bağlantılar

Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
Fifa 15 Ultimate Team [Destek] [Yardım] [Tavsiyeler] Bölümü
FIFA 15 UT un çıkmasıyla , çoğu mobil Kullanıcıları , oyunu oynamaya başladı..
Hadi kadrolarımızı paylaşalım ve bu konu Altın'da birbirlerinize tavsiyeler verelim...
Ben başlıyorum :
İşte UT kadrom ve formalarım :
Yıldız kadrom :

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper

m542tf

m542tf

Üye
Oyun bende çok sıkıntılı çok sık ekran siyah olup tekrar düzeliyor. Nedenini anlamadım gitti. L1520

Heimdalll

Heimdalll

Üye
Bende kendi kadromla maç yaparken wifi full çekmesine rağmen oyun kasım kasım kasılıyor

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
vay arkadaş pcye indirdim pcde türkçe telefonda yabancı dil seçeneği var olacak işmi bu şimdi

• Beğen
Tepkiler: Serhan
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
FIFA 15 UT un çıkmasıyla , ÇOĞU Wp Kullanıcıları , oyunu oynamaya başladı..
Hadi kadrolarımızı paylaşalım ve bu konu Altın'da birbirlerinize tavsiyeler verelim...
Ben başlıyorum :

altına kıyıp tamamlamışsın seriyi :)

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
FIFA 15 UT un çıkmasıyla , ÇOĞU Wp Kullanıcıları , oyunu oynamaya başladı..
Ben başlıyorum :

haftanın maçları diye bir bölüm var onu indirdinmi orda gerçek takımlarla maç yapıyorsun misal real madrid gibi takımlarla

• Beğen
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
haftanın maçları diye bir bölüm var onu indirdinmi orda gerçek takımlarla maç yapıyorsun misal real madrid gibi takımlarla
kazanınca para veriyor mu ? parasız bir şey olmuyor oyuncu al antreman yaptır vs vs

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye

Ya bunun kima nasıl yükseliyor benim kimyam bozuldu bu yükselmedi :kop2::kop2:

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Serhan
Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi

:D aynı milliyetten ve takımdan oyuncuları çok tutmaya çalış mesela benim ilk mesajda verdiğim kendi kadrom kimya 96 ama hem aynı takım ve milliyetten oyuncular var :)

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
elimde Kuyt var, almak isteyen varsa söylesin

her futbolcunun bağlı olduğu diğer futbolcular aynı takımdalar ise tam kimya (yeşil), aynı ligde ya da aynı ülkeden ise yarım kimya (turuncu), hem aynı lig hem aynı ülkeden ise yine tam kimya (yeşil) ama tamamen farklı ülke ve ligde iseler maalesef kimyaları bozuk (kırmızı) oluyorlartoplam kimyayı da her futbolcunun kimya değerinin toplamı veriyor

• Beğen
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
mesaj alınmıştır öyle yapmaya çalışırım hangi ülke yi seçsem dünya kupasını da almanlar aldı şimdi

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
mesaj alınmıştır öyle yapmaya çalışırım hangi ülke yi seçsem dünya kupasını da almanlar aldı şimdi
ben olsam alman-ispanyol karışımı yaparım, dizilimi de öyle bir ayarlarım ki alman-ispanyol yan yana gelse onları da aynı ligden denk getiririm yine kimyayı en kötü turuncu yaparım :) kırmızıdan iyidir. ama tabi böyle bir kadro için sabır, zaman ve altın gerekli :)bi de bu oyun tüm platformlara açık değil mi? konu ilgili bölüme de taşınabilir kanımca, burda sadece WP kullanıcılarının kadrolarıyla sınırlı kalmayalım :)

• Beğen
Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
Başlığı destek ve yardım olarak değiştirdim :)Ama yinede kadro payalşalım yani :)

• Beğen
Tepkiler: ceza87
Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi