FExplorer Yepyeni


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
darülmendep

darülmendep

Üye
Eski Dosttan Kötü Haber

Sevilen mobil yazılımlardan FEplorer meraklılarını hem sevindirecek hem de üzecek haberlerle gün yüzüne çıktı.
Symbian'ın belki de en çok sevilen yazılımlarından bir tanesi olan, dosya yöneticisi uygulaması FExplorer'ın yeni nesil, Symbian OS9 çekirdeğine uyum sağlama sürecine dair gelişmeleri, daha önce buradaki yazımızda belirtmiştik. Geçen süre içersinde neredeyse baştan aşağı yenilenen FExplorer, kullanışlı arayüzünü muhafaza etmeye de fazlasıyla özen göstermiş.

Hem 3.Sürüm hem de 5.Sürüm Symbianlara yönelik olarak geliştirilen yeni nesil uygulama, çok sevilen özelliklerinin yanı sıra, yeni niteliklere de kavuşmuş. Özellikle OS9 ile Symbian'a dahil olan sistem kısıtlamalarını da yazılım ile kolayca aşmak mümkün.
Yazımızın en başında da belirttiğimiz üzere FExplorer'ın üzücü yanıysa lisans konusu. Öncesinde versiyonları ücretsiz olarak sunulan başarılı programı kullanabilmek için 9.95$ gibi bir ücreti gözden çıkarmanız gerekiyor. İlerleyen günlerde ücretsiz kısıtlı bir sürüme de kavuşur mu bilinmez ancak yeni FExplorer'ı kısa bir süreliğine denemek istiyorsanız 12 günlük deneme sürümünü buradan indirebilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: mamucon, merdemyar ve Esendağlı
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
sağol...
 
e_r_EN

e_r_EN

Üye
lisanslı olması kötü ama bi çözümü yakında bulunur
 
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt