FExplorer Pro v2.00

Sponsorlu Bağlantılar

bybirol

Üye
:aha:teşekkürler paylaşım için..

crazyaliulas

Üye
yaw benim te 5310 çlşmıyor nabcam

berghoss

Üye
nokia E71 sertifika hatası veriyor kardeş

cemgokcek

Üye
Tele yüklerken 'güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan korumalı uygulama yüklenemez' hatası veriyor bunu nasıl yapabilirim? Telefonum 5700 xm

futbol123

futbol123

Üye
teşekkurler

61semih

61semih

Üye
nedir bu sertıfıka sounu halledilmesi ugraştıran bşemı :S

incredibleemrah

incredibleemrah

Üye
5800 a da uyumludur inşallah.Teşekkürler...

sas1977

Üye
teşekkurler

enesarda56

Üye
hocam bu dosya n70e uyuyormu... yükledim dosya bozuk diyor n70 için uyumlu olan varsa yollayabilirmisiniz...

bronxanarchy

bronxanarchy

Üye
bazen hafıza dolu dıyerek programı kapatıyor,

memo_li

Üye
hatalı program dostum

reoksit

reoksit

Üye
teşekkürler deneyelim emeğine sağlık

hak33

Üye
çok teşekkürler

dortteker82

Üye
n73 de sertifika hatası veriyor

efe1158

Üye
site harikaaaaa:hmmm

ozican

Üye
sertifika hatası kardeş eger imzalayıpta upload edersen kimse sıkıntı çekmez yinede emegine saglık ugraşmışsın

hedep

hedep

Üye
güzel güzel çalışıyor, teşekkürler.

gerçi pro olmayan betasında daha fazla özellik vardı ne hikmetse, bide utanmadan proda faha fazla özellik var satın al evladım yazıyordu :D

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
nokia E71 sertifika hatası veriyor kardeş

Tele yüklerken 'güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan korumalı uygulama yüklenemez' hatası veriyor bunu nasıl yapabilirim? Telefonum 5700 xm

nedir bu sertıfıka sounu halledilmesi ugraştıran bşemı :S

hocam bu dosya n70e uyuyormu... yükledim dosya bozuk diyor n70 için uyumlu olan varsa yollayabilirmisiniz...

n73 de sertifika hatası veriyor

sertifika hatası kardeş eger imzalayıpta upload edersen kimse sıkıntı çekmez yinede emegine saglık ugraşmışsın

Arkadaşlar sertifika hatası alanlar lütfen telefonları hacklesinler yada, imeil sertifika alıp sertifikalasınlar.

Lütfen sertifikalayıp paylaşın demeyin bissürü konu ile ugraşıyoruz birde onla ugraşamam.Paylaşım yapıyoruz arkadaşlar bir zahmet hack işinide siz yapın

silkici_23

Üye
anlasam yapacamzatende olmuyor bi türlü bu programın sertifikalısı varsa link werebilirmisin

kazanova520

kazanova520

Üye
N86 serfitika hatası veriyorrrr

Üst Alt