Fertile Ceres Ozone Ekibine Katılın!

Sponsorlu Bağlantılar

Del Rey

Del Rey

Üye
    Konu Sahibi
Fertile Ceres Ozone Ekibine Katılın!

Nokia Belle cihazların hepsi için hazırladığımız bir CFW'miz var. Adı da Fertile Ceres Ozone. Fertile Ceres ilk olarak Nokia C5-03 için hazırlandı. Şu anda Önizleme sürümü bile C5-03 için hazırlanmış en kaliteli ve hepsi-bir-arada CFW. Şimdiyse, tüm Nokia Belle cihazlara tamamen yenilediğimiz arayüzü ve kaliteyi Ozone ile getirmeyi amaçlıyoruz.

Kısacası, Ozone geliştirici ekibinde çalışmak ve adını Ozone ekibi ile birlikte tüm Nokia Belle cihazlarda görmek istiyorsan, bundan sonrasını biraz dikkatli okumanızı tavsiye ederim. Fertile Ceres, Symbian Türkiye'nin kendi ürünü. Birçok Symbian Türkiye'ye ait teknoloji sitesi ve onların sayısından da fazla dost internet servisi, sitesi, ağında Fertile Ceres Ozone yer alacak. Bir düşünün, yalnızca Fertile Ceres'in C5-03 sürümü bile normalde hatırı sayılır derecelere ulaşan Symbian Türkiye trafiğini bazen 3'e katlayabiliyorsa; Fertile Ceres Ozone ile ne kadar büyük bir kitleye ulaşacağız! Fertile Ceres Ozone ile birlikte tüm yayınlama, reklam ve duyuru servislerimizi kullanacağız. Kollarımızın uzanabildiği ne kadar yer varsa, oraya kadar! Kollarımızın alışveriş merkezlerindeki alışveriş arabalarının reklam panolarına kadar uzandığını söyleyelim!

Ozone neden iyi olacak, biliyor musunuz?
Çünkü Fertile Ceres politikasını bir adım öteye taşıyoruz. Fertile Ceres politikasını kısaca açıklayalım: Yalnızca teknik yenilikler, bir ürünü ilgi çekici hale getirmez. O ürünün harika şekilde ambalajlanması, popüler kültürde uygun olması ve sistemin altındaki kodların eğlenceli özelliklere dönüştürülmesi gereklidir. Peki biz daha önce ne yaptık? Şöyle açıklayalım, Fertile Ceres Feature Pack 2 ile birlikte şu anda oldukça popüler olan Adele 21 albümünü ücretsiz olarak kullanıcılara dağıtacağımız sözünü verdik. Şu an için hazır ve FP2'nin sunulmasını bekliyor. Sosyal Paylaşım Uygulaması Gravity'nin (Bu uygulama Nokia Mağaza'da yaklaşık 15 Euro) ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmasını sağladık. FP2 sunulduğunda tüm C5-03 kullanıcıları ücretsiz Gravity'ye sahip olacaklar.

Ozone. Neden iyi? Çünkü daha fazlasını yapacağız. Ozone ile Rihanna'nın Talk That Talk Deluxe Edition albümünü dağıtacağız. Yalnızca bu da değil, Nokia Belle için hazırlanmış en iyi arayüzü de sunuyoruz: Crossroad UI. Diğer birçok teknik ayrıntının yanında şimdilik yalnızca bu iki eğlenceli özelliği verelim.

Herneyse, bize ne düşüyor?
Yalnızca bize yardım etmek isterseniz Ozone Geliştirici Ekibi'ne katılın. İster Nokia Belle cihazınızı bizim için test cihazı olarak kullanın, ister "CFW hakkında bilgim gayet iyi" diyorsanız teknik açılarda yardımcı olun. Bize yalnızca cevap verin, biz ismini burada yayınlayacağız, daha sonra size ulaşacağız.

cyber

cyber

Üye
test etmek isterm ben

ANIL

ANIL

Admin
çalışmalar hazirana ertelenmiş.

furi

Üye
test etmek isterim

TheMadness

TheMadness

Üye
ekibe katılmak isterim

royal034

Üye
bende test etmek isterim

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
tester olabilirim. C7 için.

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Test konusunda yardım edebilirim.

ahmet147

Üye
test için yardımcı olabilirim N8 im var

cyber

cyber

Üye
nerdesin symbian türkiye

SalihByk

SalihByk

Üye
nokia 700 için tester olabilirim

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
rihanna n alaka. . . böyle şeyler pek ilhgi çekici değil . . . Paranız var heralde kendinize yeni iş gücü arıyorsunuz . . . şimdiki ergenler meraklı böyle şeylere - vuuhuu bizimde cfw miz var diyebilmek için vargücüyle çalışcak sadece ismi geçecek kazanç olmıcak tek kazanan siz olacaksınız. Politikanızı sevdim başarılar . . .

mevo159159

Üye
Tester Olabilrim c6 01 den selamlar

Del Rey

Del Rey

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Turkiye, Eposta ve iketisim formlarindan gelen testerlarin sayisi 100'u gecti.Test asamasina gecmeden once gelistirmek icin de is gucune ihtiyacimiz var ama degil mi?

okin

okin

Üye
Symbian Turkiye, Eposta ve iketisim formlarindan gelen testerlarin sayisi 100'u gecti.Test asamasina gecmeden once gelistirmek icin de is gucune ihtiyacimiz var ama degil mi?
..ok.n8 ve 808pv cihazimla tester ve yazilim da yardim etmeye tum bilgimle haxirim

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
701 İçin Tester Olabilirim

MrTech

MrTech

Üye
Adam ortada yok

Anil-D

Anil-D

Üye
konu devam etmeli iyi bir is cıkması icın

• Beğen
Tepkiler: gardi
gardi

gardi

Üye
öldümü bu proje devam ediyormu geliştirme ???

Üst Alt