Fernandes imzaya sıcak bakmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Fernandes imzaya sıcak bakmıyor

Feda’ sezonunda Beşiktaş’ın en önemli futbolcusu konumundaki Manuel Fernandes hem performansı, hem de takımı sahiplenmesiyle camianın ve taraftarın gönlünde taht kurmuştu. Yönetim de Fernandes’teki bu büyük değişimi karşılıksız bırakmamak için harekete geçti. Portekizli futbolcunun 2014 yılında sona erecek olan sözleşmesini yenilemek için futbol komitesi harekete geçti. Ciddi teklifler gelmesine rağmen Beşiktaş’ta kalacağını açıklayan ve İstanbul’da mutlu olduğunu dile getiren Manuel Fernandes, yönetimin yeni kontrat teklifini ise şimdilik kabul etmedi. Yöneticilere bu öneriden dolayı teşekkür eden Portekizli futbolcu, şu anda sadece futbola konsantre olduğunu ve geleceği hakkında bir karar vermediğini dile getirdi.

‘Kimse pişman olmasın’

“Yeni sözleşme için sezon sonunda oturur, konuşuruz. Şartlar netleşmiş olur ve iki taraf da pişman olacağı bir harekette bulunmaz” diyen Fernandes’le yöneticilerin sezon sonunda bir görüşme daha yapacağı kaydedildi. Ligde bu sezon 7 maçta da görev yapan Portekizli, 2 gol atarken, 3 de asist yapmıştı.

haltie

haltie

Üye
Bence satalım zaten sözleşmesi bitecek

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Zaten bu sene hiç yok .. Kafa olarak da hiç yok takımda ...
O da gider yakın zamanda ...

esokmen

esokmen

Üye
Adam en cok mucadele edenlerden biri gol atmak top oynamak degildir

haltie

haltie

Üye
Aliye bak ya :D haha bir maç performansı düştü diye :D Adam 2 gol 3 asist yapmış

Fenerbahçe maçında iyi değildi buna rağmen en isabetli pas oranı onda sadece sakatlik yaşadı onun etkisi vardı. Çok iyi kaliteli oyuncu ilerde daha iyi oynuyor geriden top çıkarmaya çalışınca sıkıntı oluyor

greenmile

greenmile

Üye
ben olsam bende atmam,kafaya oynayan takımlara giderim.

haltie

haltie

Üye
Konuyu okudun mu murat :D adam mutluyum diyor şuan futbola konsantre olmak istiyorum diyor sezon sonu iki tarafında mutlu olacağı bir anlaşma olur diyor o da farkında gerçekleri tarih yazıyor adam wiki yi açınca görüyor her şeyi

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bence satalım zaten sözleşmesi bitecek

Fernandes su beşiktaş da başarılı olamaz ... Kadro yapınız çok vasat... Kiminle anlaşacak soylesene bana .
Bu sene iyi oynadığı 2 maç soylesene halit? O iki golü de yanılmıyorsam tek maçta attı diye hatırlıyorum ...

greenmile

greenmile

Üye
Konuyu okudun mu murat :D adam mutluyum diyor şuan futbola konsantre olmak istiyorum diyor sezon sonu iki tarafında mutlu olacağı bir anlaşma olur diyor o da farkında gerçekleri tarih yazıyor adam wiki yi açınca görüyor her şeyi

bence fernandes 8 yılda sadece bir kez şampiyonluk hesabı yapan bir takıma yakışmıyor geldiği takımda hiçbir zaman şampiyonluğa oynamamıştı ama biraz mesafe alması lazım:D

haltie

haltie

Üye

Fernandes su beşiktaş da başarılı olamaz ... Kadro yapınız çok vasat... Kiminle anlaşacak soylesene bana .
Bu sene iyi oynadığı 2 maç soylesene halit? O iki golü de yanılmıyorsam tek maçta attı diye hatırlıyorum ...

Tek maçta attı ama işi asist bir sakatlık yaşadı ilk haftalar çok iyi oynadı iki hafta vasat oynadı oda sakatlık yaşadı o yüzden tam düzelmedi çok iyi bir oyuncu ali öyle olmasa kimse 18.5 milyon euro verip almazdı ve daha önünde uzun yıllar var :)

Kadro yapısına gelince evet galatasaray ve fenerbahcenin gerisinde gözüküyor verilen paralara bakınca ama bunları sezon sonu görecegiz daha çok sular akacak

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Halit beşiktaş kafa tutacak kalite de bir takım değil su an da ... O yüzden heves yapmamak lazım .:)

haltie

haltie

Üye
Ben heves yapmadım ki siz kesin konuşuyorsunuz aksi olunca üzülüp stat yakarsınız yine dikkat edin

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Sizi de yakarız stadı da halitcim . :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Nedir bu beşiktaş düşmanlığınız anlamadım gitti her konuda yerden yere vuruyorsıçunuz unutmayın beşiktaşta 2 tane 30 yaş üstü yıldız alıp gündem yapmıştı bu hale geldi bence henüz sezonun çeyreğine gelmemişken konuşmak erken :)

haltie

haltie

Üye
Bunlar şimdi sakatlanacak oynamayacak form düşecek o zaman görecegiz o zaman adamların sözleşmesi 36 35 34 yaşında bitiyor hepsi başlarında kalacak.

Kuytu 1 milyon euroya aldık diye seviniyorlar adam yıllık yaklaşık 3 milyon alıyor sözleşmesi 3 yıllık kuyta kimse bonservis ve o parayı vermezdi ancak rusya katar çin türkiye ;) başari değil yani

Ben recepi izlemek hasani emre colak salih uçan erkan i izlemek istiyorum ben yillarca kuytu izledim gutiyi izledim meirelesi izledim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...