Fen Lisesi :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
aslında ben .. de....sdfsgfdgdfgggggf . Sır :) Ben liseye yeni geçmedim ama : .... :DTeog zormu :(7 ye geçtim lan Ama derslerim muhteşem ötesi :( İnşallah ban atmazlar :(
Üye olurken 24 ü bilerek seçtim ban atarlar diye ben çook seviyom burayı o yüzden :/

Yok atmazlar ben de 21 yapmıştım yaş sınırı vardır diye sonra admin düzeltti :)

• Beğen
Tepkiler: Serhan

Serhan

Serhan

Üye
Suan atamM da sait abiyi etiketliyim anca. Kucuk tabletimden yaziyorum cok zor geldi ipade alisinca
@NextmanAslinda kensimi bulusma ile ifsa edecektim ama burda yazdim :( bu yasta foruma her konuda android olsun oyun olsun wp olsun ayfon olsun katkida bukunmaya cakistimAndroid oyunbolumhne daha cokDaha cok android oyun a katkim oldu diger konukaradada herkese yardimci olmaya calistimDaha cok android oyun a katkim oldu diger konukaradada herkese yardimci olmaya calistim

dogukan-

dogukan-

Üye
aslında ben .. de....sdfsgfdgdfgggggf . Sır :) Ben liseye yeni geçmedim ama : .... :DTeog zormu :(7 ye geçtim lan Ama derslerim muhteşem ötesi :( İnşallah ban atmazlar :(
Üye olurken 24 ü bilerek seçtim ban atarlar diye ben çook seviyom burayı o yüzden :/
Kolay ne olacak 7ye gectiysen yaşını doğru yazsan daha iyi olurdu...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ben de bir kaç 100 puan ile kaçırmıştım :ehe Şaka maka kaç puan almıştım acaba üniden mezun olacaz hiç hatırlamıyorum :ehe

Tebrikler kardeşim, helal olsun.

• Beğen
Tepkiler: Microsoft Corporation
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Suan atamM da sait abiyi etiketliyim anca. Kucuk tabletimden yaziyorum cok zor geldi ipade alisinca
@NextmanAslinda kensimi bulusma ile ifsa edecektim ama burda yazdim :( bu yasta foruma her konuda android olsun oyun olsun wp olsun ayfon olsun katkida bukunmaya cakistimAndroid oyunbolumhne daha cokDaha cok android oyun a katkim oldu diger konukaradada herkese yardimci olmaya calistimDaha cok android oyun a katkim oldu diger konukaradada herkese yardimci olmaya calistim
Pcye geçeyim bakarım pm ile ulaş bana

• Beğen
Tepkiler: Serhan

MaxipmaN

Üye
görüyorum ki aramıza yeni liseliler katılmış :polis:

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer ve The Shadow
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Kutlama mesajlarınızı yazınız konu muhabete dönmemesini rica ediyorum

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, Microsoft Corporation, EmekHırsızı ve 1 kişi daha
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
millet 400+ puan yapmış

ben sbsde 330 yapmıştım geçen sene bide yeni sisteme göre kaç puan üzerinden değerlendiriliyor?

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
millet 400+ puan yapmış

ben sbsde 330 yapmıştım geçen sene bide yeni sisteme göre kaç puan üzerinden değerlendiriliyor?
500 üzerinden yine. (Derslerde balgam atmakla uğraşırsan tabi :ehe)

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
500 üzerinden yine. (Derslerde balgam atmakla uğraşırsan tabi :ehe)
Bizimkileri yanlış hesapladılar. Ayrıca sizin sistemde girsem bende sizin gibi yüksek alırım birinde çalışmasam diyerinde cosarim ;)

The Shadow

The Shadow

Üye
  • Beğen
Tepkiler: dogukan- ve EmekHırsızı
TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Kardeşim de 471 aldı bu sene. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt