Fen Lisesi :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akıncı

Akıncı

Üye
Tebrikler :) biz liseyi bitirecez daha yeni giriyonuz :D

hasaneness

hasaneness

Üye
Hangi okulda okuyorsun diye soranlara BAAL diyorum :) :)

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Tebrik ederim sayın labarotuvar :) :D

SHS

SHS

Üye
Hayırlı olsun

ANIL

ANIL

Admin
Tebrikler. Yolunuz uzun gençler. :D

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: KingOfPiez ve KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
aynen hacı tam kıvamında az önce çay içtim balgam update edildi. Balgam atilacak biri varsa atariz yani sorun yok heryerine :ehe

:D balgam level atladı :D :kop::kop2::kro2:

O değilde adamın balgamına balgam atsan ne olur ? :D

:sahan:

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
:D balgam level atladı :D :kop::kop2::kro2:

O değilde adamın balgamına balgam atsan ne olur ? :D

:sahan:

hiperbalgam olur, cok pis bi koku gelir sanki 10 yıldır dislerini fircalamamis adam gibi :ehe

sen yinede nolur nolmaz balgam at

• Beğen
Tepkiler: KingOfPiez ve KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
  • Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
foreverthe

foreverthe

Üye
Tebrik ederim hepinizi kardeşlerim ilk önce ama şunu da bilin hocalarınız size liseye geçin rahatsınız demiştir mutlaka bizi öyle kandırmışlardı, bir gittik Allah'ımızı şaşırdık vallaha :D Size tavsiyem lise de tabi eğlenin, gezin çünkü hayatınzın en güzel yılları olucak ama ders çalışmayı hiç ihmal etmeyin çünkü lise 4'e geldiğinizde pişman olabilirsiniz. Lise 1'den itibaren her gün düzenli olarak çalışın üniversiteniz garanti olsun. Biliyorum biraz zor tabi o kadar sınavdan geçtiniz ettiniz ama işte bunu yaparsanız siz son sene rahat olurken diğer arkadaşlarınız deliler gibi çalışır sizse konuları 1 defa okuyup hatırlarsınız :) Kolay gelsin, hepinize başarılar. :alkis

• Beğen
Tepkiler: Microsoft Corporation, KingOfPiez ve KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Tebrik ederim hepinizi kardeşlerim ilk önce ama şunu da bilin hocalarınız size liseye geçin rahatsınız demiştir mutlaka bizi öyle kandırmışlardı, bir gittik Allah'ımızı şaşırdık vallaha :D Size tavsiyem lise de tabi eğlenin, gezin çünkü hayatınzın en güzel yılları olucak ama ders çalışmayı hiç ihmal etmeyin çünkü lise 4'e geldiğinizde pişman olabilirsiniz. Lise 1'den itibaren her gün düzenli olarak çalışın üniversiteniz garanti olsun. Biliyorum biraz zor tabi o kadar sınavdan geçtiniz ettiniz ama işte bunu yaparsanız siz son sene rahat olurken diğer arkadaşlarınız deliler gibi çalışır sizse konuları 1 defa okuyup hatırlarsınız :) Kolay gelsin, hepinize başarılar. :alkis

Teşekkür ederim abi :sarıl:

abimde aynı tavsiyeyi verdi üniversiteye gidiyor

ben derslere girmeden önce konulara internetten çalışıp gidicem daha iyi anlarım dersi :)

0MG90

0MG90

Üye
Amma liseli varmış :D Tebrikler, başarılar lisede

• Beğen
Tepkiler: Microsoft Corporation, KinG CrazY ve UpOneTR
KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
Tebrikler... biz daha 440 larda dolanıyoruz

dogukan-

dogukan-

Üye
Tebrikler bu arada tapatalkta bildirim gelmiyor :mad::mad::eek::mad:

Serhan

Serhan

Üye
aynen

@Sucrofe ,@The Shadow ,@kavr ,@Hernandez_11 ,@dogukan- :D ve ben
aslında ben .. de....sdfsgfdgdfgggggf . Sır :) Ben liseye yeni geçmedim ama : .... :DTeog zormu :(7 ye geçtim lan Ama derslerim muhteşem ötesi :( İnşallah ban atmazlar :(
Üye olurken 24 ü bilerek seçtim ban atarlar diye ben çook seviyom burayı o yüzden :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt