Feature Point (iPhone/iPad/iPod ile Para kazanma)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jitan

Üye
    Konu Sahibi
Feature Point (iPhone/iPad/iPod ile Para kazanma)
Merhaba arkadaşlar IOS işletim sistemi cihazlar (iPad iPhone iPod) için sadece uygulama indirip çeşitli hediyeler kazanabileceğiniz yada paypal'a nakit para olarak aktarabileceğimiz bir uygulama'yı paylaşmak istiyorum.

Üstelik elimde ekstra kazanç sağlamak için de hiçbir yerde bulamayacağınız bir yöntem var ! Onu da aşağıda resimlerle anlatacağım

Peki önce neler kazanabiliriz bir bakalım ?
Aldığımız puanlara göre ödüller değişiklik göstermekte ödüllerin bir kısmı bunlar :

Gördüğünüz gibi ister nakit olarak ya da isterseniz Angry Birds gibi birçok uygulamayı da alabiliyoruz puanlarımızla..
Gelelim nasıl kullanacağımıza Bu kısım çok önemli aşağıdaki linki SAFARİ tarayıcımza giriyoruz. Diğer programları kullanmayın

böylece benim referansım olarak üye oluyorsunuz ve 0 puandan başlamak yerine 50 ekstra puanla hemen kazanmaya başlıyorsunuz.Facebook twitter'da beğene tıklayıp ekstra 30 puan daha alacaksınız hiçbirşey yapmadan
Daha sonra en az 90 puan veren uygulamaları sadece telefonunuza indirerek ve onları 30 sn'cik açık tutarak.daha 5-6 uygulamada hemen bir angrybirds kazanabilirsiniz.

isteyenler referans girmek zorunda değil tabii ki.
Kayıt olurken sözlşme kabul etme yerinin üstünde refer kod isteyecektir.5U2WS3 yapıştırırsanız hem siz hem ben kazanmış oluruz.

Ayrıca sizde daha sonra kendi referans kodunuzu tanıdığınız insanlara dağıtın böylece onların kazancının yarısını siz de kazanacaksınız.

Sonraki adımlar bu şekilde ->
1. Bu adrese giriyoruz.

2. Lets Go yazan yere basıyoruz

3. Yükle'yi seçiyoruz

------------------------------------------------------------

Buraya kadar yüklemeyi hallettik normal bir şekilde Uygulamaları indirdikçe yanlarında yazan kadar puan kazanacağız sadece tek ufak bir şart var uygulamayı 30 sn kadar açık kullanmak.. başka hiçbir işleme gerek yok bu kadar basit

Ama farkedeceksiniz ki uygulamalar az gelecek daha fazla kazanmak için bir ufak hileye başvuruyoruz telefonumuzun ip'sini değiştirip dünyadaki birçok ülkenin kampanyalı uygulamalarını indirip daha fazla kazanabiliriz..

Bunun için AppStore'dan VPN One Click Proffesional Programını indiriyoruz anlatımı aşağıda

resimlerin 1-2 tanesi hariç hepsi benim kendi telefonumla çekildi sizin de yukarıda gördüğünüz gibi 1 saatte tam 2212 puan kazandım. üstelik sadece daha ilk gün.

------------------------------------------------------------

Adım 7 -> Bende sonlanma tarihi yazan yerde 7 günlük deneme sürümünü aktif edin. Feature points'te olduğu gibi bir profile eklemek isteyecek yükleyin.

Daha sonra elle 7 günlük deneme bitince elle VPN eklemeyi de öğreteceğim şimdilik bu program işimizi görecektir

Buradan sonra VPN kullanarak diğer ülke tekliflerine nasıl bakarız onu göstereceğim

Yukarıdaki adımları uyguladıysanız aşağıdaki VPN'lerden birini seçin ve VPN'i aktif konuma getirin

Son olarak böyle bir ekran çıkacak ve Bağlantı süresi yazıyorsa tamam demektir o ülkenin tekliflerini de denemeye devam edebilirsiniz

jitan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar her türlü soruyu sorabilirsiniz yardımcı olabilirim .. Ödeme aldım resmini de paylaşayım
TapGen Company olarak geçiyor

Paypal .50$'ımı kesit işlem ücreti olarak ama

bugün bayağı bir uygulama daha eklendi ikinci bir 5 dolar (paypal kesintisi yüzünden 4.5$'a düşse de ) daha ödeme aldım arkaaşlar

Desteğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar bu da şu ana kadar aldığım tüm ödemeler.

Takıldığınız her noktayı sormaktan lütfen çekinmeyin

umutg464

Üye
referans isteyen arkadaşlar buradan kayıt olabilirler direk 50 puanla başlarsınız

truelies5

Üye
paypal hesabıma nasıl eklicem hesap ekleyemedim ben

jitan

Üye
    Konu Sahibi
paypal hesabıma nasıl eklicem hesap ekleyemedim ben

en az 3000 puan toplayarak paypal hesabınıza para çekebilirsiniz.
Uygulama içerisinden rewards kısmına girip paypal 5$'ı seçin sizden mail adresi isteyecek sadece paypal'a kayıt olurken kullandığınız mail adresini yazın. direk paypal hesabınıza aktarılacak para. ayrıca sonradan herhangi bir mail adresi ekleminze gerek yok

jitan

Üye
    Konu Sahibi
konu hala günceldir. her türlü sorunuzu iletebilirsiniz

jitan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar herhangi bir ülkede uygulama varsa paylaşabiliriz mesela US VPN'e şu an uygulama gelmiş

jitan

Üye
    Konu Sahibi
Referans olan arkadaşlar sayesinde 45$ çektim şu ana kadar teşekkür ederim =)

saussure

Üye
buradan üye olursanız avantajlı başlarsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt