FBIın Aradığı Türk Hacker Tutuklandı....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delimakina

Üye
cocacolayı batırsaydı

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
işte o olabilir...

izzet

Üye
beyler ben bir yerde avrupa ülkelerinde hackerlığın yasal suç olmadığını duymuştum hatta dielim bu hacker fbi ın sitesini hackledi bu adamı fbi çalışanları arasına yüksek ücretlerle alıomuş acaba bu yanlış mı bilgisi olan var mı? Ve de eğer doğruysa bu adam nie böle yapmadı? :haha:

Tayfuns

Üye
Benden (Bizden uzak Allaha Yakın olsun ) Ama usta adammıs be FBI bıle pesinde dolasiyo bende bole olmak ıstıyorum

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi herkes havada kapar bu adamı...hatta microsoft bile...zaten microsoftun genel çalışanları mutlaka bir hacker suçundan sabıkalı...

Tayfuns

Üye
Originally posted by msw@Aug 29 2005, 10:03 PM
Şimdi herkes havada kapar bu adamı...hatta microsoft bile...zaten microsoftun genel çalışanları mutlaka bir hacker suçundan sabıkalı...
[post=148384]Quoted post[/post]​
:) dogru soyluyorsun aga anında kaparlar.zaten belki duymussunuzdur bundan once yıne bı hacker FBI sıtesıne gırmıstı ve yaklasık 10 mılyon $ para vurduktan sonra yakalndı ve adamı hapıse attılar adamın cezası ıletısım yasagı konuldu.ınternet tlf vs yasak
adamın cezası bıtınce FBI o adamı hacklerın basına yetkılı olarak aldılar :) adamlar korkularından maaş bagladılar bea

FrontmaN

FrontmaN

Üye
acaba ip adresinden mi buldular

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Kevin mitnick den mi bahsediyorsun...

jumbolinho

Üye
Originally posted by izzet@Aug 29 2005, 09:35 PM
beyler ben bir yerde avrupa ülkelerinde hackerlığın yasal suç olmadığını duymuştum hatta dielim bu hacker fbi ın sitesini hackledi bu adamı fbi çalışanları arasına yüksek ücretlerle alıomuş acaba bu yanlış mı bilgisi olan var mı? Ve de eğer doğruysa bu adam nie böle yapmadı? :haha:
[post=148343]Quoted post[/post]​
sanırım site çökertmek fln diil ama
ekonomik kazanç sağlamak yani hesaba para geçirmek
fln suç

emreakcali

emreakcali

Üye
:off: yaw bunlar elektronik hirsiz iste kapkaccidan farki yok tek farki birinin parmaklari birinin ayaklari hizli kafadaki zihniyet ayni :box:

ibrahimcay1

Üye
hackercihan burayı okuyosan bana pm den msj at bisi konuscam ayrıca sen ne kullanıyosun hacker programı olarak...?

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Originally posted by aTTra+Aug 29 2005, 03:14 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(aTTra &#064; Aug 29 2005, 03:14 PM)</div><div class='quotemain'>Gazatede gördüm bu haberi. Hep internet cafeden işlem yaptığı için yakalanmıyormuş Ama evine PC alınca yakayı ele vermiş..
[post=147705]Quoted post[/post]​
[/b]

galiba doğru bizim cafe&#39;yede bu tazr bi olay için soruşturma geldi bu ay içinde 2 sefer çağrıldı cafe sahibi adanaya (başka şehideyiz) fakat adamı gördüğümü hiç hatırlamıorum

<!--QuoteBegin-izzet
@Aug 29 2005, 09:35 PM
[post=148343]Quoted post[/post]​
[/quote]

Kore&#39;de hacker&#39;lık kursu var ;) devlet sağlıyor, Rusya zaten bu işin anavatan&#39;ı
;) bizimde İzmirde açıldı böyle bir kurs yeminli hacker olacaksın devlet için ciddiyim gitmek isteyen soruşturabilir ;)

Caine

Caine

Üye
Originally posted by msw@Aug 29 2005, 10:03 PM
[post=148384]Quoted post[/post]​

kardeşim oldu bile hemde bizzat bill gatesin isteğiyle öneri vereceklermiş iş için. çıkar çıkmaz kapar microsoft bu adamı :rolleyes: zaten arkanda bill gates gibi adamda olursa ne kadar yatıp ceza alacağında bilinmez ya :DD bi bakmışınız 1 ay sonra serbest ve cuuuk amerikada soluğu almış :lol2: ah ahhhhhhhhhh :(

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Helal olsun ne diyelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...