Farming Simulator 18 v1.0.0.7 + Mod

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Farming Simulator 18 v1.0.0.7 + Mod
Farming Simulator 18 v1.0.0.7 + Mod çok detaylı bir şekilde hazırlanmış bir Android çiftlik yönetme simülasyon oyunudur.

WHAT’S NEW

• Fixed cloud savegame download
• Performance improvements on devices with Mali GPU
• Fixed graphical issues on the Samsung S3 Neo and S4 Mini
• Improved in-app purchase reliability

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Teşekkürler oyun sarıyor ama türkçe olmaması işi bayağı zorlaştırıyor malesef

RomeusTR

RomeusTR

Üye
Teşekkürler.

GhostMahir

GhostMahir

Üye
Linkler ölmüş

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yaw bu maxicep e ne oldu yaa her link ölü güncel konu pro yok yazık
Kaç Yıllık Konu Ne Bekliyorsun :D 1 2 Yıllık Olsa Neyse. Yükledikleri Dosyayı 3 5 Ay İndiren Olmazsa Otomatik Siliniyor Zaten Bu Gayet Doğal birşey. Bunun Olmaması İçin Yeni Yeni Siteye Dosya Yüklemeyi Getirdiler

GhostMahir

GhostMahir

Üye
Kaç Yıllık Konu Ne Bekliyorsun :D 1 2 Yıllık Olsa Neyse. Yükledikleri Dosyayı 3 5 Ay İndiren Olmazsa Otomatik Siliniyor Zaten Bu Gayet Doğal birşey. Bunun Olmaması İçin Yeni Yeni Siteye Dosya Yüklemeyi Getirdiler
İyide bana linkleri sağlam oyun göstersene hiç yok neredeyse

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İyide bana linkleri sağlam oyun göstersene hiç yok neredeyse
Yani Bulsan Bile Eski Sürüm Olacaktır O Yüzden Güncelini İndirmekte Fayda Var Bence :bilmm Dediğim Gibi Kişisel Sunucu Olmadıktan Sonra 3 5 Aya İndirmeyen Olunca Otomatik SiliniyorGenelde

GhostMahir

GhostMahir

Üye
Yani Bulsan Bile Eski Sürüm Olacaktır O Yüzden Güncelini İndirmekte Fayda Var Bence :bilmm Dediğim Gibi Kişisel Sunucu Olmadıktan Sonra 3 5 Aya İndirmeyen Olunca Otomatik SiliniyorGenelde
Varmı bildigin modlu oyunlar güncel indirebileceğim bir yer tavsiye edebileceğin

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Varmı bildigin modlu oyunlar güncel indirebileceğim bir yer tavsiye edebileceğin
Maalesef. Android de Bu Apkları Çok Yüklemiyorum. Yani Mecbur Kalmadıkça Hatta Oyunda Oynamıyorum Desem Yeridir :bilmm

• Beğen
Tepkiler: GhostMahir

Üst Alt