FACEBOOK U KINIYORUM.


halukgta

halukgta

Üye
Facebook u kınıyorum. Fikir ve inançlarımı özgürce yazmamı engelleyerek, gerçek İslam ın tebliğine mani olmuştur. Facebook genel merkezini göreve davet ediyorum.

Facebook, hiç kimseye ve inancına saygısızlık yapmadığım halde, fikir ve inanç özgürlüğüne darbe vurmuştur. Birilerinin güdümünde araştırmadan kararlar vererek, üyelerini cezalandırarak, benim iki kez kur an ve gerçek İslam a davet eden yazılarımı, site yöneticilerinin şikayeti olmadığı halde, diğer sitelerde, bloklarda yazılarımı yayımlamamı geçici süre engellemiştir.

Böylece batıldan uzak, Kur’an a davetin önünü kesmişlerdir. Telefonla itirazlarıma ne yazık ki bir cevap alamadım. Bende ferdi olarak topluma şikâyetimi bildiriyorum ve kınıyorum.

Allah ı inkâr eden yazılara bile ses çıkarmayan fecebook, Kur’an gerçeklerine davet eden yazılarımı başka sitelerde geçici olsa da yasaklaması düşündürücüdür. Facebook un bu davranışını kınıyor, bu davranışlarından gerçekleri araştırarak vazgeçmelerini unut ediyorum.

Kur’an ın tebliğini hiç kimse engelleyemez.

Saygılarımla
Haluk Gümüştabak
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bunun için bir yazı gönderdiniz mi, Facebook destek mailine.
 
halukgta

halukgta

Üye
Gönderdim hatta telefon ettim sonuç yok.
 

yancık çınkası

Üye
Birçok forumda da banlanıyorsunuz çünkü İslam'ı kendi kafanıza göre yorumlamaya kalktığınız yazılarınız mevcut. Ve ilginçtir arama kozgaltkasına halukgta yazınca zaten çok sayıda foruma üye olduğunuz görülüyor.
 
Üst Alt