facebook hesabı geri almak

Sponsorlu Bağlantılar

arslan3332

arslan3332

Üye
    Konu Sahibi
facebook hesabı geri almak
Selamlar

Facebook hesabımda tel no kayıtlı değil eposta ile şifre yeniliyorum ama farklı tarayıcıdan giris yapınca kod girmemi istiyor telefona kod gönderildi diyor ama tel kayıtlı değildi o yüzden kod gelmiyor facebook a form doldurup kimlik gönderdim bu sefer bir aydır dönüş yapan yok sanki hiç yazmamışım gibi ama 2 defa kimlik gönderdim hesapta önemli mesajlarım vardı açamıyorum başka yapabileceğim birşey varmıdır?

arslan3332

arslan3332

Üye
    Konu Sahibi
Benim hesap kapanmadı eski telefonumdan sürekli girdiğim için farklı yerden giriş yapınca kod güvenliğini açmıştım ama o kodu nasıl ayarladım hatırlamıyorum yani şifrede sorun yok şifre ile giriş yapıyorum sonra yeni tarayıcı giriş ekranı geliyor benden kod girmemi istiyor onuda telefona gönderildi diyor ama tel kayıtlı değil yada kayıt ettim sonradan unuttum desem gene telefona kod gelmiyor acaba google authendicator ile kod almayımı açtım bu sefer oda gitti gene kod alamıyorum bu hesabı nasıl açabilirim

• Şaşırdım
Tepkiler: fatihmenteş

ayadoge

Üye
Arkadasin hesap sahte degil. telefon yerine maile gönder butonu yokmu? Facebooka mail attigin yer doğru olmasi lazim yoksa cevap yazmazlar. [email protected] buna atabilirsin. Tel kayitli olmayinca spam a girmistir mutlaka telini onaylatacaktin kolay gelsin. Not; mail atarken facebooka kayitli mail adresinden at

• Beğen
Tepkiler: arslan3332
arslan3332

arslan3332

Üye
    Konu Sahibi
Dediğin şekilde deneyeyim belki dönüş yaparlar teşekkür ederim.

arslan3332

arslan3332

Üye
    Konu Sahibi
Facebook ile ilgili kimse dönüş yapmadı çalışanları süresiz tatile çıkarttı herhalde Mark Zuckerbergin cep numarasını bilen varmı :kirbac:

Konuyu arada hortlatayım da belki derdime derman biri çıkar :sos

• Kahkaha
Tepkiler: fatihmenteş

Üst Alt