Facebook 3.2.1 (official)

Sponsorlu Bağlantılar

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Facebook 3.2.1 (official)
Facebook un kendi uygulaması olan facebook java nın en son sürümüdür

Yeni sürümde icon ve başlangıç kısmı değişmiş

Başka ne değiştiğini uygulamayı kullanmadıgım için bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: emilse ve azrock

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
teşekkürler

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk:

arslanla

arslanla

Üye
son derece ilkel ve berbat bir uygulama yine de teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: TroLL28

İsmetKaraca

Üye
Arkadaslar sirf bu sayfaya yorum atmak icin uyelik actim yardiminiz gerek

bu sürümden önceki sürüm lazim bu sürüm internet paketinde oluyor facebook paketi işlemiyor yani lütfen yardim edin önceki sürüm lazim :(

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar sirf bu sayfaya yorum atmak icin uyelik actim yardiminiz gerek

bu sürümden önceki sürüm lazim bu sürüm internet paketinde oluyor facebook paketi işlemiyor yani lütfen yardim edin önceki sürüm lazim :(
buyur ikitane link veriyorum

magnumxx

Üye
uygulama vasat fakat paylaşım için teşekkürler

karacomert

Üye
Uygulamanın tüm java sürümlerini kullandım. Şuan en son sürümü olan 3.2.1 sürümü; önceki sürümlere göre daha hızlı yanıt veriyor. Ayrıca fotoğraf yükleme ve fotoğraf paylaşmada eski sürümler gibi sadece yüklemenin yanı sıra mevcut cihazın kamerasına ulaşıp anlık hızlı fotoğraf çekip paylaşma imkanı sunuyor.
Bağlantı da özel face tarifesinden değil de internetimden gidiyor diyen arkadaşlar için cihazınızın ayarlar menüsünden yapılandırma tarayıcı/internet ayarlarından wap/gprs ayarını seçiniz. Cihazınızın performansına göre internet ayarını da seçebilirsiniz.

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Program an itibari ile 3.3.1 sürümüne güncellenmiş olup, güncel bir görünüm kazanmıştır.
bkz;

• Beğen
Tepkiler: baysal.onur

bayon

Üye
    Konu Sahibi
tek_yildiz06

tek_yildiz06

Üye
iyi olsa ne olur acaba :D nerden bulaştık şu sisteme düzgün bir prgramı bıle yok arkadas:D

Üst Alt