F-Secure Internet Security 2010

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
F-Secure Internet Security 2010
F-Secure Internet Security 2010, sisteminizi tüm güvenlik sorunlarına karşı koruyan bir yazılımdır.

İnternete girdiğiniz andan itibaren tüm giriş-çıkışları kontrol eder ve internette kullanacağınız (IE, ICQ, FlashGet vb.) programları kontrol altına alır. Bu tip yazılımları sürekli denetler ve her an gelebilecek bir saldırıya karşı savunma uygulamaya hazırdır. Bilgisayar korsanları tarafından yapılacak çevrimiçi saldırıları önler, bununla da yetinmeyip e-postalarınızı dahi denetler. Girdiğiniz internet sitelerini, sayfalarını ve innDirdiğiniz tüm dosyaların güvenliğini elden bırakmaz. Ayrıca program kendini otomatik güncelleme özelliğine de sahiptir.

F-Secure Internet Security 2010;

# Antivirüs,
# Güvenlik Duvarı (firewall),
# AntiSpyware
özelliklerini taşır ve bu tip programların yaptığı görevi yapar

link: bu linkte e-mail filan vermeniz gerkiyor vermek

--------------- Ekleme ---------------

abi insan bi yorum yazar teşekkür eder filan eğer indirip kurduysanız tabi

ya modda olmasa tşk bile alamıcaz be ne forummuş

• Beğen
Tepkiler: sedat_17, ihd_90, cimbombombom ve 2 diğerleri

micmic

Üye
Emeğine sağlık kardes.
ben şunu merak ediyorum:
kaspersky 8.0 kullanıyorum eğer bunun farklarını biliyorsan söyleyebilirmisin. Kaspersky da mesela uzaktan telefona bir takım mesajlar yollayarak telefonu blok etme, format atma gps özelliği ile yerini bildirme gibi özellikler var antivirus ve firewall ın dışında.
teşekkurler çeşitlilik her zaman iyidir..

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
valla f-securenin o kadar gelişmiş olduğunu söyleyeme ama iyi bir anti -virüstür buda biraz kullanmışlığım oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt