Tavsiye F/P Tablet Bütçe 400TL

Sponsorlu Bağlantılar

islam00

Üye
    Konu Sahibi
F/P Tablet Bütçe 400TL
Arkadaslar merhaba ben üniversiteye başlıyorum insallah onumuzdeki yıl monster laptop alıcaktım ancak ertelemek zorunda kaldım bir süre tabletle idare etmem gerekiyor yani :) . Bütçem 400 yazdım ancak 499 gibi bir fiyatıda gözden çıkardım tabletin performansına göre . Webde ve güncel uygulama-oyunlarda sıkıntı yaşatmayacak bir f/p tablet arıyorum ekranı önemli parlaklık olsun pixel olsun .

İlk konum varsa hatalarım varsa affola .
Tavsiyelerinizi bekliyorum. Simdiden teşekkürler.

ilkercemt

Üye
asus memopad tercih edilebilir yeni çıkan versiyonu teknosa da 400 lira. ikinci el sorun olmaz derseniz 500-550(bütçeyi biraz aşar) lira civarinda iPad mini de tercih edebilirsiniz.

islam00

Üye
    Konu Sahibi
asus memopad tercih edilebilir yeni çıkan versiyonu teknosa da 400 lira. ikinci el sorun olmaz derseniz 500-550(bütçeyi biraz aşar) lira civarinda iPad mini de tercih edebilirsiniz.

Mesaj için teşekkür ederim , asus memopad i araştıricam , ikinci el ipad konusunda sağlam bir ipad saglam bir satıcı bulabileceğimi sanmıyorum bu konularda pek şansim tutmaz, ancak bulabilirsem alinabilir diye düşünüyorum ,

• Beğen
Tepkiler: ilkercemt
The SLayeR

The SLayeR

Üye
gecen teknosada reeder marka grdum intel islemci falan guzele.benziodu uygun onlarin.fyatlarida bak derim

• Beğen
Tepkiler: Berkkk2375
armetyo

armetyo

Üye
Reeder marka tabletlere bakmanizi oneririm arastirdiginiz fiyat araliginda tableti var ve cok performansli

• Beğen
Tepkiler: islam00

wlknmys

Üye
Reeder a8icye bak performans iyi

Üst Alt