Tavsiye F/P Tablet Bütçe 400TL

islam00

Üye
Arkadaslar merhaba ben üniversiteye başlıyorum insallah onumuzdeki yıl monster laptop alıcaktım ancak ertelemek zorunda kaldım bir süre tabletle idare etmem gerekiyor yani :) . Bütçem 400 yazdım ancak 499 gibi bir fiyatıda gözden çıkardım tabletin performansına göre . Webde ve güncel uygulama-oyunlarda sıkıntı yaşatmayacak bir f/p tablet arıyorum ekranı önemli parlaklık olsun pixel olsun .

İlk konum varsa hatalarım varsa affola .
Tavsiyelerinizi bekliyorum. Simdiden teşekkürler.

ilkercemt

Üye
asus memopad tercih edilebilir yeni çıkan versiyonu teknosa da 400 lira. ikinci el sorun olmaz derseniz 500-550(bütçeyi biraz aşar) lira civarinda iPad mini de tercih edebilirsiniz.

islam00

Üye
asus memopad tercih edilebilir yeni çıkan versiyonu teknosa da 400 lira. ikinci el sorun olmaz derseniz 500-550(bütçeyi biraz aşar) lira civarinda iPad mini de tercih edebilirsiniz.

Mesaj için teşekkür ederim , asus memopad i araştıricam , ikinci el ipad konusunda sağlam bir ipad saglam bir satıcı bulabileceğimi sanmıyorum bu konularda pek şansim tutmaz, ancak bulabilirsem alinabilir diye düşünüyorum ,

• Beğen
Tepkiler: ilkercemt
The SLayeR

The SLayeR

Üye
gecen teknosada reeder marka grdum intel islemci falan guzele.benziodu uygun onlarin.fyatlarida bak derim

• Beğen
Tepkiler: Berkkk2375
armetyo

armetyo

Üye
Reeder marka tabletlere bakmanizi oneririm arastirdiginiz fiyat araliginda tableti var ve cok performansli

• Beğen
Tepkiler: islam00

wlknmys

Üye
Reeder a8icye bak performans iyi

Üst Alt