F.Bahçe'den Alex değil Aykut gitmiştir!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye


[h=4]Habertürk TV'nin Spor Müdürü Faik Çetiner Alex De Souza'nın klübünden olaylı bir şekilde ayrılmasına hayli iddialı bir yorum getirdi...[/h]
Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Alex De Souza'nın klübünden olaylı bir şekilde ayrılması Habertürk ekranlarında mercek altına alındı. Habertürk TV'nin Spor Müdürü Faik Çetiner canlı yayında Pelin Çift'in sorularını yanıtlarkenAlex'in tartışmasına çarpıcı yorumlarla katıldı.

"BU KARARLA ALEX DEĞİL AYKUT FENERBAHÇE'DEN GİTMİŞTİR"

"Bence bu olaylardan sonra Alex değil Aykut Kocaman gitmiştir. Aykıt Kocaman,Fenerbahçe'de artık şekil olarak vardır ama camianın büyük bir bölümünde yoktur. Aykut tarihe geçmiştir. Tarihe geçme sebebi de şudur: Alex'i gönderen teknik adam. Nasıl Ali Şen tarihe geçmişse... Ali Şen'in Aykut ve Oğuz'u göndermesini Fenerbahçe seyircisinin büyük bölümü kabüllenemedi. Ali Şen ne kadar haklı olduğunu savunursa savunsun taraftar "Aykut'la Oğuz'a bu yapılır mı" demiştir."

"AYKUT 16 YIL ÖNCE KENDİNE YAPILANI ALEX'E YAPMIŞTIR"

"O Aykut kendine yapılanı 16 yıl sonra Fenerbahçe'nin bir başka kaptanına yapmıştır. Ki Aykut o zaman kaptan da değildi. Ali Şen'in gönderdiği Oğuz ve Aykut'a Aziz Yıldırım sahip çıkmıştı. Önce Oğuz'u olmayınca da daha sonra Aykut'u takımın başına getirmiştir. Aykut Kocaman bu kararıyla bence bütün teknik direktörlük kariyerinde büyük bir yara açmıştır. Bence Fenerbahçe'de gitmiştir Aykut Kocaman. O'nu en iyi tanıyan gazetecilerdenim, tepeden tırnağa tanırım o dönemin futbolcularını. Bu dönemin özeti şudur ki Aykut Kocaman Fenerbahçe'den gitmiştir..."
 
haltie

haltie

Üye
Ben teknik direktörlukte ki amatorlugune bağlıyorum.

Hiç böyle şeyler demeseydi alex bir sezon sonu gitseydi böyle olmazdı bu açıdan yönetemedi
 
greenmile

greenmile

Üye
haberturkten sonrasını okumaya gerek yok.
 
yaren_dede

yaren_dede

Üye
bazılarının işi konuşmaktır boş yada dolu paralarını aldıkları sürece sorun yok konuştukları yanlarına kar olarak kalıyor ışte.

Aykut hoca adamdan rahatsız oluyor ve alex ile çalışmasını hala nasıl bekleyebiliyor bu çok bilmiş yorumcular anlamak mümkün deği...

Kendileri anlaşamadıkları bir yorumcu ile çalışsınlar o zaman konuşma hakları olur.

Mesela Geçen sene; reha muhtar ahmet çakar ile anlaşamadı ve yollar ayrıldı :hmmm

bundan daha iyi bir örnekte olamaz herhalde huzur yoksa başarı beklenemez
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt