Ez notes Türkçeleştirildi

Sponsorlu Bağlantılar

denizci35

denizci35

Üye
    Konu Sahibi
Ez notes Türkçeleştirildi
EZ notları uygulaması notları sesli notlar, yapılacaklar notları, hatırlatma notları, zengin metin notları

EZ Notes, zengin renkli notlar almak için bir Ultimate Mobility sesli notları düzenleyicisidir. Kolay, pratik ve non-invaziv bir not alma tasarımı sunan bu kullanışlı günlük eşlik eden notlar uygulamasının keyfini çıkarın. EZ Notlar sıfır reklamlar, sıfır veri toplama ve ana "ücretsiz" not alma organizatörlerin semptomatik sıfır müdahaleci davranışları ile, gizlilik saygı notları app. Kullanıcılar, hareket halindeyken sesli notlarınızı otomatik olarak kopyalayan ve kaydeden (eller serbest) "pop-up" ses özelliklerini sever!

✏ EZ Notes'un dikkat çekici notları
• "Eller serbest" otomatik kaydetme sesli notlarının keyfini çıkarın
• not almak için temiz arayüzler ile notlar uygulaması
• otomatik olarak silmek, arşivlemek ve kurtarmak için kaydırın
• sesli notlar, yapılacaklar notları, zengin metin ve S-kalem notlar
• haberler, web, iş ve okul notları üzerine ez notları
• notlar hızlı bir şekilde aranır. Düzenlenecek klasörler
• notlar otomatik arşiv + kısa ve uzun vadeli kurtarma
• ez notları tamamen non-invaziv notlar uygulaması
• kamera, mikrofon, kontaklar, GPS suistimal edilmemiş
Ez notları kaynakları koruyarak ince ve verimlidir

• Beğen
Tepkiler: AKDELİKAN, Yusuf_EMRE, rear2011 ve 1 kişi daha

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Paylaşım için teşekkürler.

Fakat bu şekilde konu açmayınız. Öncelikle Konu başlığına Uygulama ismi ve sürüm numarasını yazınız. Ayrıca doğrudan Play Store üzerinden kopyala yapıştır şeklinde açıklamada yazmayınız. Uygulamanın ne işe yaradığı ile ilgili olarak bir iki satır. Kendi özgün açıklamanızı yazınız. Aksi takdirde konu, Onaylanmayıp Çöpe alınacaktır.

• Beğen
Tepkiler: dredd5
bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkürler

özüt

Üye
Paylaşım için teşekkürler.

Fakat bu şekilde konu açmayınız. Öncelikle Konu başlığına Uygulama ismi ve sürüm numarasını yazınız. Ayrıca doğrudan Play Store üzerinden kopyala yapıştır şeklinde açıklamada yazmayınız. Uygulamanın ne işe yaradığı ile ilgili olarak bir iki satır. Kendi özgün açıklamanızı yazınız. Aksi takdirde konu, Onaylanmayıp Çöpe alınacaktır.
Konu başlığı ve versiyonu ilgili uyarınızı anlıyorumda.Açıklama olarak Play Store'den açıklamayı ikaz olarak belirtmeniz çok şaşırtıcı.
Play store açıklaması,bir iki açıklamadan çok daha açıklayıcı ve üyenin tekrar Play Store'ye bakmasını gerektirmiyor.Bunu tavsiye olarak belirtebilirsiniz."Play Store üzerinden kopyala yapıştır şeklinde açıklamada yazmayınız" hükmü forum kurallarında varmı? Ben hiç bir forumda böyle kural görmedim.Play Store paylaşım yapan üyenin kaynağıdır.

Ayrıca forumda versiyonunu belirtmeden açılan bir sürü konu var ve kopyala yapıştır ingilizce olanlar var.Bende bir ara bu konuyu belirttiğimde başka bir cevap almıştım.

Sonuç olarak uyarınızı adaletli bulmuyorum.

Son düzenleme:
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Konu başlığı ve versiyonu ilgili uyarınızı anlıyorumda.Açıklama olarak Play Store'den açıklamayı ikaz olarak belirtmeniz çok şaşırtıcı.
Play store açıklaması,bir iki açıklamadan çok daha açıklayıcı ve üyenin tekrar Play Store'ye bakmasını gerektirmiyor.Bunu tavsiye olarak belirtebilirsiniz."Play Store üzerinden kopyala yapıştır şeklinde açıklamada yazmayınız" hükmü forum kurallarında varmı? Ben hiç bir forumda böyle kural görmedim.Play Store paylaşım yapan üyenin kaynağıdır.

Ayrıca forumda versiyonunu belirtmeden açılan bir sürü konu var ve kopyala yapıştır ingilizce olanlar var.Bende bir ara bu konuyu belirttiğimde başka bir cevap almıştım.

Sonuç olarak uyarınızı adaletli bulmuyorum.
Birebir kopyala yapıştır konular açmak foruma fayda yerine zarar veriyor.

Bunun yerine kendi cümleleriniz ile özgün konular açarsanız hem daha çok kişi konuyla ilgilenir hemde forumda zararlı olmaz.
Ayrıca konuda, Uygulamanın Play Store linki ayrıca belirtebilirsiniz.

Biz yönetim olarak, Android Uygulamalar Kategorisindeki paylaşılan bütün konularda, Konu başlığına sürüm numarasını yazılması konusunda Bilgilendirme yapıyoruz ama bazı üyeler bunu yapmamak konusunda ısrarcı olabiliyor. Aynı davranışı sizin de yapmamanız için bunu belirttik.

özüt

Üye
"Konu başlığına sürüm numarasını yazılması konusunda Bilgilendirme yapıyoruz " diyorsunuz güzel.Sizin buradaki mesajınız bilgilendirme değil.Kesin hüküm."Çöpe atarız".Diğer konularda çöpe atmak yok,bilgilendirme var. Anlatmak istedğim bu. O yüzden adaletli bulmadım.

denizci35

denizci35

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler

rear2011

rear2011

Üye
Teşekkür ederiz.

• Beğen
Tepkiler: denizci35

Üst Alt