Evols™ [26.06.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

umutaxoy

Üye
Harita uygulamalarını ve video editoru uda'ya (boş) gömeceksin. Sonra yazılımı yükleyeceksin. Gizli klasörler kapalı video editor görünmez. Uygulamalar sitemizde var.
:aheyvah eyvah nasıl gömeceğim ki firmware geliştirme bölümüne mi bakmam gerekiyor ? sanırım bi 3-4 saat daha uyku yok . artık navigasyon için orjinal roma dönecektim navifirm de çalışmıyormuş.ben bi göz gezdireyim çok teşekkürler

JustWatch34

JustWatch34

Üye
Eyvallah Sağolasın Telefona flash attımsonra bunu yaptım :

• Beğen
Tepkiler: celilcemre
celilcemre

celilcemre

Üye
İnşallah oldu. Aslında 5 dakikada iş bitiyor

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
059M7J6 SİYAH
059M7J7 BEYAZ
059M7J8 KIRMIZI
808'İn produc kodları bu şekilde son sürüm yani 1508 ile biten telefonunda yüklü ise daha önceki sürümlere dönüş yapamazsın önceki sürüme dönüş N8'de oluyordu fakat 808 de bu mümkün değil..kolay gelsin

059M7J8 KIRMIZI olanın orjinal cfw,si varmı elinizde nerden bulabilirim orjinale geçmeyi düşünüyorumda

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
NOKİA SUİTLE NASIL OLUYOR ORDAN OTOMATİK BULUPMU İNDİRİYOR ?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
NOKİA SUİTLE NASIL OLUYOR ORDAN OTOMATİK BULUPMU İNDİRİYOR ?
yazılımı güncelleme yeterlidir. Eskiden çalışıyordu şimdi çalışıyormu bilmiyorum, desteği çektiler symbiandan oradanda çekmiş olabilirler

• Beğen
Tepkiler: infazcı-konan
JustWatch34

JustWatch34

Üye
:hmmm
iyimiş

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
Dostum bu saat widgetını nereden bulabiliriz? Orjinal digital clock olanın aynısı ama siyah renkli olması çok güzel. Orjinal olanda gri renkte maalesef.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Vay Bee... N8 Varken Çok Severek Kullandığım Bir Temaydı :D

iPhone 6 İle Uygulamasından Gönderildi

ılgınbursa

Üye
telefonumun bozulmasıyla eski c6-01 telefonuma garantiden gelene kadar kullanıcam bi baktım sizin yazılımınız var fakat web e tıklayınca filan açılmıyor telefonu internetten whatsapp bile yükleyemiyorum ne yapmam lazım

Hasand.

Hasand.

Üye
telefonumun bozulmasıyla eski c6-01 telefonuma garantiden gelene kadar kullanıcam bi baktım sizin yazılımınız var fakat web e tıklayınca filan açılmıyor telefonu internetten whatsapp bile yükleyemiyorum ne yapmam lazım
Format atmayı deneyin mi?

onurw58

onurw58

Üye
bana bu cfw yi yüklememde yardım edebilecek varmı?

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
burdaki sonsuz kinetik kaydırmayı ofw refreshe nasıl uygularım,uzun zaman evols kullandım bence en iyi cfwlerden biri,değişiklik olsun diye de ofw yükledim...
hakan güven arkadaşın paylaşmış olduğu modların içinde kinetik kaydırma geliştirme içinde private dosyasını olduğu gibi c'ye attım yeniden başlattım değişen bişey olmadı,yeri gelmişken söyleyeyim
sitede dolaşırkene buldum,asigasi arkadaş paylaşmış sağolsun...
Kendim sordum kendim cevapladım,hafiften kaydır bırak yavaş yavaş yada jet hızıyla insin,mükemmel bir buluş;
yorumlarda mevcut asigasi'nin linki...
sensor durmadan aksin

erosennin

Üye
c/programfiles/nokia/phoenix içinde product klasörü yokkkkk

cetvel111

cetvel111

Üye
Harita uygulamalarını ve video editoru uda'ya (boş) gömeceksin. Sonra yazılımı yükleyeceksin. Gizli klasörler kapalı video editor görünmez. Uygulamalar sitemizde var.
öncelikle yazılımı yapan arkadaşa çok teşekkürler emektar c7 yi bu yazılımla kurtardım.yanlız malum haritalara kafayı taktım sıfırdan nasıl haritaları yükleriz acaba.veya internet tabanlı sis programı varmı googlemaps_4.1.1.sisx kurdum wifi ile çok iyi çalışıyor ama pttcell(avea altyapılı) internette çalışmıyor.benzeri bir program varmı acaba.

cetvel111

cetvel111

Üye
öncelikle yazılımı yapan arkadaşa çok teşekkürler emektar c7 yi bu yazılımla kurtardım.yanlız malum haritalara kafayı taktım sıfırdan nasıl haritaları yükleriz acaba.veya internet tabanlı sis programı varmı googlemaps_4.1.1.sisx kurdum wifi ile çok iyi çalışıyor ama pttcell(avea altyapılı) internette çalışmıyor.benzeri bir program varmı acaba.
yokmu eski kurtlardan: ? yardımcı olabilecek bir arkadaş haritalar butonu bile yok arkadaşlar.

Son düzenleme:

Üst Alt