Evols™ [26.06.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Search google...

• Beğen
Tepkiler: tranduy

flippin

Üye
evols u yükledim, e6 tuş ışıklarını devre dışı bırakmam lazım ne yapabilirim

tranduy

tranduy

Üye
@haqanguven Do you know edit "Exposure time" on firmware nokia 808, the .txt file in folder 10202be9 ? Please tell me :(

bayramtrk

Üye
nokia c7 ye kurudm gayet stabil ve güzel bir rom olmuş. eline sağlık.ş lakin ön kamerada hata veriyor. donup kalıyor. sebebi ne acaba. tşk ederim.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
nokia c7 ye kurudm gayet stabil ve güzel bir rom olmuş. eline sağlık.ş lakin ön kamerada hata veriyor. donup kalıyor. sebebi ne acaba. tşk ederim.
Yükleme talimatlarını dikkate alarak yükleyiniz. Cfw de hiç bir problem yoktur. Benim cihazımda c7 di o zamanlar ve her yerini kontrol ederek paylaşımda bulundum

bayramtrk

Üye
enteresan bişey daha oldu. iki tane c7 var. birine attım sadece ön kamera da sorun oldu. diğerini phoenix programı görmüyor.

umutaxoy

Üye
kardeşim emeğine sağlık herşey çok güzel performans tam ama 2 problemle karşılaştım:

*bluetooth ile orjinal fw de pc ile bağlantı kuruyordum şimdi kuramıyorum(annemim telefonu ile bağlantı kuruyorum)

*ikincisi ise internet radyosu çalışmıyor .

-----ekstra olarak orjinal simgeler daha hoşuma gidiyordu ,sadece simge ve ikonları orjinaline döndürme şansımız var mı ?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim emeğine sağlık herşey çok güzel performans tam ama 2 problemle karşılaştım:

*bluetooth ile orjinal fw de pc ile bağlantı kuruyordum şimdi kuramıyorum(annemim telefonu ile bağlantı kuruyorum)

*ikincisi ise internet radyosu çalışmıyor .

-----ekstra olarak orjinal simgeler daha hoşuma gidiyordu ,sadece simge ve ikonları orjinaline döndürme şansımız var mı ?
Telefonu bluetooth üzerinden pc'e tanımlamışsan ilk önce onu kaldır
Güncelleme gelmediği için internet radyosu çalışmıyordur. Ona yapacak birşey yok. Farklı uygulama dene
Simge paketleri sisteme gömülmüştür. Farklı tema kurarak değiştirebilersin

• Beğen
Tepkiler: umutaxoy

umutaxoy

Üye
Telefonu bluetooth üzerinden pc'e tanımlamışsan ilk önce onu kaldır
Güncelleme gelmediği için internet radyosu çalışmıyordur. Ona yapacak birşey yok. Farklı uygulama dene
Simge paketleri sisteme gömülmüştür. Farklı tema kurarak değiştirebilersin
Çok sağol kardeşim dediğin gibi yaptım :

---simge paketi tamam
---bluetooth tamam
--- internet radyosunu da elle ekleyerek hallettim

son olarak navigasyon olmadı.yani haritanın app lerini yüklemeye çalıştığımda hata veriyor ( ! yüklenemedi...)
*şu ofw de ki navigasyonuda kurabilsem çok minnettar olacağım

saygılar , çok teşekkürler

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Çok sağol kardeşim dediğin gibi yaptım :

---simge paketi tamam
---bluetooth tamam
--- internet radyosunu da elle ekleyerek hallettim

son olarak navigasyon olmadı.yani haritanın app lerini yüklemeye çalıştığımda hata veriyor ( ! yüklenemedi...)
*şu ofw de ki navigasyonuda kurabilsem çok minnettar olacağım

saygılar , çok teşekkürler
Navigasyonu hiç kullanmadığım için bir bilgim yok o konuda

• Beğen
Tepkiler: umutaxoy
celilcemre

celilcemre

Üye
Harita uygulamalarını ve video editoru uda'ya (boş) gömeceksin. Sonra yazılımı yükleyeceksin. Gizli klasörler kapalı video editor görünmez. Uygulamalar sitemizde var.

Üst Alt