Evols™ [26.06.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
tarayıcı 7.4.2.6 olmuş :D sade bir yazılım olmuş hoşuma gitti çogu widgetler gitmiş galiba daha hızlı ve telin hafzasıda 427 mb boş :D şimdilik bi eksigini veya hatasını bulamadım fakat görev yöneticisi fp1 deki gibi olsa göze daha hoş görünrdü

- - - Eklendi - - -

nfc sistem yüklenir yüklenmez açk kalmış otomatik kapalı ayarlayablrsn ince bi ayar belki ama hazır cwf de ince ayrıntılarda olmalı bence ve bu oto kilit secenegini bulamadm :hmmm

- - - Eklendi - - -

vee bunda direk türkcell menu diyor :D benm hat vodafone sen kendine göre ayrlamışsın :D ismi

çoğu widgetleri ben sildim.. kendimce beğendiğim widgetleri ekledim...
core - rofs2 ve udayı boşalttım çoğu yuygulamarı sildim ve tek dil türkçedir...
görev yöneticisinide yapıcam...
nfc yide kapatırım sorun değil onlar :)
telefon ayarlarından ekran ayarlarına gel görüceksin ekran tuş klidini zaman aşımını
başka hattım olmadığı için deneyemedim.. sende vodafone olup türkcell menü olarakmı kalmış?

emreli01

emreli01

Üye
evet türkcell olarak duruyor ben düzelttim ama :) ve ekran koruyucu saat 5800 dan mı alıntı :D

emreli01

emreli01

Üye
mm tmm bişe demedik yahu :D

- - - Eklendi - - -

ya hocam şu modlar felan neler yapıldı bana ayrıntılı bi şekilde söylermsn dokunmatik hassasiyeti felan oslun wifi olsun tüm yapılan işlemleri söylermisin ?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
mm tmm bişe demedik yahu :D

- - - Eklendi - - -

ya hocam şu modlar felan neler yapıldı bana ayrıntılı bi şekilde söylermsn dokunmatik hassasiyeti felan oslun wifi olsun tüm yapılan işlemleri söylermisin ?

hepsi yapıldı.. konuyu düzenlicem zaten.. sana yazsam başkası sorucak.. onun için konuyu düzenlediğim zaman okursun...

emreli01

emreli01

Üye
tmm peki ve bu harita uygulamasının son verisonunu yüklemen daha ii olur :good:

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
tmm peki ve bu harita uygulamasının son verisonunu yüklemen daha ii olur :good:

haritaları kullanan var kullanmayan var..
kullananlar güncelleme kısmından güncellerler...
yazılımda yapılan modlamalar eklendi

emreli01

emreli01

Üye

haritaları kullanan var kullanmayan var..
kullananlar güncelleme kısmından güncellerler...
yazılımda yapılan modlamalar eklendi

gücelini koysan ne fark ederki gerci gunceller isteyende mağazada aynı şekilde eski :dry:

TEKNO MANYAK

TEKNO MANYAK

Üye
5800 içinde kulanılla bilirmiyiz

emreli01

emreli01

Üye
Ama yüklemek isteyenler hız yönünden menun olacaktır güzel çalışma :alkis :tşk:

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
gücelini koysan ne fark ederki gerci gunceller isteyende mağazada aynı şekilde eski :dry:

boyut artıyor... C ye daha çok yüklenmiş oluyoruz. Ben dahada hafifleticem o yüzden bu isteğin olmaz kardeşim

- - - Eklendi - - -

Ama yüklemek isteyenler hız yönünden menun olacaktır güzel çalışma :alkis :tşk:

yazılımı atınca saat tarih sorgusu gelmeden bekleme ekranına geliyo daha ne olsun be kardeşim :D

- - - Eklendi - - -

5800 içinde kulanılla bilirmiyiz

hayır. 5800 içinde belle yaptım v5 bölümünde 5800 symbian belle olan konuya bak kardeşim

emreli01

emreli01

Üye
bu üstte yazan A ne anlama geliyor :D neden öle olmuş
NOT : her türlü mağaza güncelleme istiyor güncellesen ii olur yani :D

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

mehmet_fatal_21

Üye
Kardeş sen nerde yaşıyorsun 4G yi nasıl kullanıyosun :) bu ara cfw için teşekkürler...Bellede Asphalt 6 yı oynayamıyordum belli bi yerden sonra oyundan atmaya başlıyordu..inş bunda oynayabilirim...

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş sen nerde yaşıyorsun 4G yi nasıl kullanıyosun :) bu ara cfw için teşekkürler...Bellede Asphalt 6 yı oynayamıyordum belli bi yerden sonra oyundan atmaya başlıyordu..inş bunda oynayabilirim...
izmirde yaşıyorum :) kullandığım ya avkon ile ilgili sahte 4G yapmışlar yada ben sunucu ekledim mobil bağlantısı daha güçlü oldu diye çıkıyordur denemek lazım tek tek nerden kaynaklandığını ama bu 2 şeyden olduğunu biliyorum...
asphalt 6 atma sorunu genel ama sana atmaması için bi öneri sunayım çünkü ben online oynarken öyle oynuyorum.. sen gidip kurulan oyuna girme sen kur oyunu ve 2 veya 3 kişiyle oyna atma sorunu yok :)

mehmet_fatal_21

Üye
Benimki biraz farklı ya...Kariyerde %20den sonra oyunda donmalar yaşanıyor bazen atıyor felan işte...şimdi senin cfw yi aynı sorun yine tekerrür etti :S anladım neden böle yapıyor

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Benimki biraz farklı ya...Kariyerde %20den sonra oyunda donmalar yaşanıyor bazen atıyor felan işte...şimdi senin cfw yi aynı sorun yine tekerrür etti :S anladım neden böle yapıyor

hmm asphalt 6 konusuna bak oyundan atma genel sorun cfwlerde arama sorunu. Her oyundan atsa tamam cfw de war ama asphaltda genel oldugu için oyundandır.

emreli01

emreli01

Üye
[/URL][/IMG]

BAK GÖRÜRSÜN ŞİMDİ ''A'' Yİ EKRANIN EN ÜSTÜNDE NE ANLAMA GELİYOR :hmmm

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
emreli01

emreli01

Üye
hocam iyi bak istersen snn koyduğun ben birşey yapmadım eğer flashsiz düzeltme imkanımiz varsa düzeltelim

Üst Alt