evols mu delight belle mi?

Sponsorlu Bağlantılar

hilmibozkurt

hilmibozkurt

Üye
    Konu Sahibi
evols mu delight belle mi?
selam arkadaşlar. Nokia 500 telefonumda evols yüklü ama delight belle yükleyecem. Acaba yükleyeceğim cfw de evolsdaki şu özellikler var mı?
-dolby kulaklık
-gereksiz programlar yok
-widgetler
-yeni simgeler
-cpu performansı
-kinetik kaydırma
-daha iyi wifi
-bağlantı yok bildirimi yok
-gibi gibi
paylaşan arkadaş detaylı bilgi vermemiş. Eğer kullanan varsa ve yardım ederse sevinirim. Ayrıca görüyorum ki forumda çok fazla win8 cfw isteği var. Forum adminleri olarak bu isteği göz ardı etmemelisiniz bence çünkü bu konuda yetenekli arkadaşlar var. Teşekkürler :)bi yardım etseniz keşke :D

punemr123

punemr123

Üye
asagi yukari aynilar nokia 700 icin deligt artisi kendine ozgu tweaks uygulamasi var yani kinetic scrolling hizidir lamba ayarlaridir hepsine mudahale edebilirsin fakat evols da cok uzun sure kitlenmiyo ben geceleri zaten teli kapattigim icin delight yuklu

Hasand.

Hasand.

Üye
evols ta gereklı progrmlar yok delıght hızlı mini cmd var

Darqos

Darqos

Üye
Evols çok kötü sakın denemeyin pişmanolursunuz kasıyo

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
Evols çok kötü sakın denemeyin pişmanolursunuz kasıyo

Remzi bende n8 var 1 senedir evols kurulu denediğim onca cwf arasında en iyisi bu. nokia c6 ve 500 de kasma olması bence telefonun grafik işlemcisinden kaynaklı:bigstar:

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Darqos

Darqos

Üye
Remzi bende n8 var 1 senedir evols kurulu denediğim onca cwf arasında en iyisi bu. nokia c6 ve 500 de kasma olması bence telefonun grafik işlemcisinden kaynaklı:bigstar:
orda haklısın benim grafik kartım bozuk Ara sıra telefonu zorladığımda Telefonun ekranı çizgili oluyo yeniden kapanıp açılıyo Patlayacak diyo korkuyorum sonra telefona sövüyorum :D

• Beğen
Tepkiler: Tr_SERGEN

Üst Alt