Evet Arkadaşlar Evimi Açtım Size :) Bir Öğrenci Evi Klasiği :)

Sponsorlu Bağlantılar

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
2 tane asus gtx titan var :D
20 tane oyun açarsan belki RAM'ı zorlayabilirsin :D. Ekran kartı ne? :hmmm

valla ben bi kere baya bi zorlayayım bakayım demiştim bi kaç playerdan 1080p video actım 3-5 uygulama actım 4 tane de ağır sayılabilecek oyun acmıstım ram 4-5 gb arasındaydı :)

Uhops

Uhops

Üye
O sistem rahat 7 sene gider gibi :)

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
Kasa ömürlük de gerisi 7 yıl gider mi bilmem :D

ali.clay

ali.clay

Üye
arada düğün işine filan gidiyonuz heralde :P
şaka maka bu pc bende olsun üniversite bitmez :D

LimePie

LimePie

Üye
böyle bilgisayar bende olsa gemliği terkederim :D

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
arada düğün işine filan gidiyonuz heralde :P
şaka maka bu pc bende olsun üniversite bitmez :D

Üniversite ortamı işte arada parti eğlence falan oluyo oralara kiralıyorum hoparlörler JBL LX600 şöyle söyleyeyim bende daha önce 25 cmlik arabalarda kullanılan sony marka bi bass vardı bu JBL ler bana o bassı söktürdü Sony bass bunların yanında tırt :D

böyle bilgisayar bende olsa gemliği terkederim :D

Gece gündüz oyun müzik yoksa nasıl geçicek zaman :D

• Beğen
Tepkiler: ali.clay
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Asosyallikle övünüyormuşsunuz gibi bir tavrınız var. Çıkın sokağa birkaç insanla tanışın, muhabbet edin. Hiçbir bilgisayar reelin yerini tutamaz.

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
Asosyallikle övünüyormuşsunuz gibi bir tavrınız var. Çıkın sokağa birkaç insanla tanışın, muhabbet edin. Hiçbir bilgisayar reelin yerini tutamaz.

:) Asosyallik övünç duyulacak bir şey değil ki. Çıkın sokağa demişsiniz fakat biz eve 200 küsür merdiven tırmanıp geliyoruz. Ne doğru dürüst sokak ne de doğru dürüst insan var. Bulunduğum ortamda sosyallik adına yapabileceğim bir şey olmadığından dolayı böyleyim. Yoksa fotoğrafta görülen elektronik cihazların esiri olduğumdan değil. Zaten şu ara yağmurlar da dinmek bilmiyor. "Asosyallikle övünüyormuşsunuz gibi bir tavrınız var" demişsiniz ama siz bu konudan çıkmayacak bir sonuç çıkarmışsınız.

TheMadness

TheMadness

Üye
2 tane asus gtx titan var :D

valla ben bi kere baya bi zorlayayım bakayım demiştim bi kaç playerdan 1080p video actım 3-5 uygulama actım 4 tane de ağır sayılabilecek oyun acmıstım ram 4-5 gb arasındaydı :)
2 Asus GTX Titan olduğundan emin misin? Yaklaşık 6000 TL ediyor 2 GTX Titan.

Üst Alt