Eve İnternet Alacağım Yardıma İhtiyacım Var?

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Ben hd video açıyorum o donma olayı bazen sitenin yoğunluğuna gore değişebiliyor

Sony Xperia XZ Premium cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
aynen gri çubuk sona kadar gelse bile bazen donuyor. playe basınca da başlamıyor..

• Beğen
Tepkiler: phasan

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
aynen gri çubuk sona kadar gelse bile bazen donuyor. playe basınca da başlamıyor..
O sitenin kullandığı player ile alakalı bir sorundur gri çubuk ilerliyorsa sorun yok. Yoytube vb sitelerde by gri çubuk hiçbir zaman full olmaz video ilerledikçe yüklenir bandwith den tasarruf için. Brn 1 aya yakındır türknetteyim baya hızlı olduğunu söyleyebilirim

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
O sitenin kullandığı player ile alakalı bir sorundur gri çubuk ilerliyorsa sorun yok. Yoytube vb sitelerde by gri çubuk hiçbir zaman fu ll olmaz video ilerledikçe yüklenir bandwith den tasarruf için. Brn 1 aya yakındır türknetteyim baya hızlı olduğunu söyleyebilirim
dediğiniz gibi o zaman playerla alakalıdır. sayfayı yenilemek zorunda kalıyorum :vur

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
İlk ay deneyimimi yazayım
Bi hevesle geçtim kotasız vs çok güzel fakat ay sonu 2 adet fatura ile karşılaştım. Normalde ay sonu gelen fatura türknette ay başında geliyormuş bu yüzden bi anda 120 TL fatura çıktı karşıma. Twitterdan sorduğumda da bana bu saçma sistemi şöyle açıkladılar. Türknet ön ödemeliymiş o ayki fatura ay sonunda değil başında geliyormuş

Örnek vermek gerekirse her firmada Mayıs ayının faturası mayısın 25 inde kesilir haziran 10 15 gibi son ödemesi olur. Türknette Mayıs ayının faturası Mayıs ayının 1. Günü kesilirmiş ve mayıs 24 son ödeme tarihi olurmuş. Eğer geçiş yaptıysan kullandığın gün ile hesaplanan fatura ikisi bir bi şekilde bir sonraki ay gönderilirmiş

Hayatımda gördüğüm en saçma fatura sistemine sahip firma çıktı....

Üst Alt