Eve İnternet Alacağım Yardıma İhtiyacım Var?

Sponsorlu Bağlantılar

aozaslan66

Üye
bende evrakları çarşamba günü kargoya verdim.cuma saat 12 de teslim almışlar.sanırım önümüzdeki hafta içinde bağlanır.

• Beğen
Tepkiler: phasan ve ___kaptan___

aozaslan66

Üye
pazar günü olmasına rağmen sesli arayıp onay aldılar.bakalım süreç kaçgün sürecek

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve phasan
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Herkese hayırlı olsun :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: aozaslan66
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Ben daha yollamadım. Gönderirsem ev telefonunun taahüdü bozulacak. Telekom öyle bi karaktersizlik yapmış ki telefon ve interneti aynı anda bağlatıp taahüt vermeme rağmen ev telefonunu 1 hafta geç başlatmış o yüzden garanti olsun diye perşembe kargoya vereceğim yoksa 240 tl taahüt bozma cezası alacaklar

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
Bende şimdilik türk Telekom kullanıyorum evde 85 tl flan ödüyorum modem dahil 200 gb akk 24 mbps hız

Sony Xperia XZ Premium cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MaxipmaN

Üye
Alla'ın cezası ttnet, eylülde yani modem ve 24mbit verince tahattüt yenilemiş, babam konuşmuştu hatırlamıyor dediler mi bu konu ile ilgili bir şey. ayın 25 günü video oynatmaz rezil kepaze.
480p de 10 mbit hız verir(nadirdir genelde 2-3), 720p yaparsın 200 300 kbps ye düşer.

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu ve phasan
OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
Ben yaklaşık 2 aydır Türknet teyim
Bağlantı aşamasında hiç bir sorun yaşamadım. Telekomda telefon taahhütü 1 ay geç yaptığı için sonrasında az bir miktar ödeme yaptım.
Daha sonra ev telefonunda çevir sesi gelmiyordu. Turknet i aradığımda ertesi gün dönüş yapıldı.Sizin hattınızda sorun varmış diye
Ancak hattımda sorun yoktu. Tekrar kayıt açınca ertesi gün telekomdan gelip hattı düzelttiler.
Türknet Telekom altyapısını kullandığı için arızalar kısmına onlar bakıyor . Başka firma olduğu içinde baştan savma yapmaya kalkıyorlar.
Türknet e 2. arıza kaydında ise sorun hemen çözüldü.
2004 ten beri telekomdaydım . Ancak eski abonelere uyguladıkları taahhüt yaptırımı bezdirmişti artık.
Eğer sistemde düzenleme yapılacaksa Türknet mesajla bilgi veriyor . Telekomda yoktu böyle bir şey .

Kısacası 2 aydır Türknetteyim sorun yaşamadım.

phasan

phasan

Üye
Ben yaklaşık 2 aydır Türknet teyim
Bağlantı aşamasında hiç bir sorun yaşamadım. Telekomda telefon taahhütü 1 ay geç yaptığı için sonrasında az bir miktar ödeme yaptım.
Daha sonra ev telefonunda çevir sesi gelmiyordu. Turknet i aradığımda ertesi gün dönüş yapıldı.Sizin hattınızda sorun varmış diye
Ancak hattımda sorun yoktu. Tekrar kayıt açınca ertesi gün telekomdan gelip hattı düzelttiler.
Türknet Telekom altyapısını kullandığı için arızalar kısmına onlar bakıyor . Başka firma olduğu içinde baştan savma yapmaya kalkıyorlar.
Türknet e 2. arıza kaydında ise sorun hemen çözüldü.
2004 ten beri telekomdaydım . Ancak eski abonelere uyguladıkları taahhüt yaptırımı bezdirmişti artık.
Eğer sistemde düzenleme yapılacaksa Türknet mesajla bilgi veriyor . Telekomda yoktu böyle bir şey .

Kısacası 2 aydır Türknetteyim sorun yaşamadım.
İlerde bende geçmeyi düşünüyorum kaç günde başlandı ve hız nekadar

erkişi

Üye
ben türknetteyim türknet direk müşteri hizmetleri yok sıkıntı olursa online işlemlerden şikayetini ordan hallediyorlar 24 saaat içinde problemi çözüyorlar ben memnunum

phasan

phasan

Üye
ben türknetteyim türknet direk müşteri hizmetleri yok sıkıntı olursa online işlemlerden şikayetini ordan hallediyorlar 24 saaat içinde problemi çözüyorlar ben memnunum
Direk müşteri hizmetleri olsa ıyı olur

aozaslan66

Üye
pazar günü sesli onay aldılar hala aktivasyon sürecinde duruyor

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Belgeleri kargoya verdim sabah bakalım ne olacak

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
İlerde bende geçmeyi düşünüyorum kaç günde başlandı ve hız nekadar
Bendeki Fiber Kablo
Ortalama olarak;
Download : 31.80
Upload : 2.21
Aslında Download'ın 100'e yakın olması lazım.
Ancak, size dışına kadar gelen fiber kablo, site içerisinde ilgili müteahhidin insafına kaldığı için hizmet sağlayıcının taahhüdü gerçekleşmiyor..

phasan

phasan

Üye
Bendeki Fiber Kablo
Ortalama olarak;
Download : 31.80
Upload : 2.21
Aslında Download'ın 100'e yakın olması lazım.
Ancak, size dışına kadar gelen fiber kablo, site içerisinde ilgili müteahhidin insafına kaldığı için hizmet sağlayıcının taahhüdü gerçekleşmiyor..
Benim şuan aldıgım en faz la 24 mbps kadar Türk Telekom

aozaslan66

Üye
nihayet bugün aradılar.formlarda yazıcıya bağlı orta kısımda silikler vardı ttnet kabul etmemiş tekrar evrak gönderdiler.imzalayıp kagoya verdim.sanırım ttnet zorluk çıkaıyor.gönül isterdi dört gün beklemeden turknet yenisini isteseydi.hayırlısı diyelim.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Benim şuan aldıgım en faz la 24 mbps kadar Türk Telekom

Eğer telekom alt yapısındaysan onun biraz daha üstünü alırsın 30 civarı
nihayet bugün aradılar.formlarda yazıcıya bağlı orta kısımda silikler vardı ttnet kabul etmemiş tekrar evrak gönderdiler.imzalayıp kagoya verdim.sanırım ttnet zorluk çıkaıyor.gönül isterdi dört gün beklemeden turknet yenisini isteseydi.hayırlısı diyelim.
amaç gıcıklık değil mi yaparlar sonuçta kaldığın gün başına hesaplama yapıp sana fatura yollayacaklar.

phasan

phasan

Üye
Eğer telekom alt yapısındaysan onun biraz daha üstünü alırsın 30 civarı
amaç gıcıklık değil mi yaparlar sonuçta kaldığın gün başına hesaplama yapıp sana fatura yollayacaklar.
Türk Telekom veremiyor ki onlar nasıl versın

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Türk Telekom veremiyor ki onlar nasıl versın

Türk telekom paragöz benimde hattım 35 mbit destekliyor ama telekom max 24 veriyor paket hızı olarak. Turknet in sitesine girip bak yaz numaranı kaç verebilecekleri yazıyor. Telekom işi pakete dökmüş şimdi ara de intetnet paket hızımı yükseltmek istşyorum 2 katı fiyatına 35 e çıkarırlar he hattın istisna max 24 destekliyordur ( 24 olanı hiç görmedim şu ana kadar) o zaman ayrı

phasan

phasan

Üye
Türk telekom paragöz benimde hattım 35 mbit destekliyor ama telekom max 24 veriyor paket hızı olarak. Turknet in sitesine girip bak yaz numaranı kaç verebilecekleri yazıyor. Telekom işi pakete dökmüş şimdi ara de intetnet paket hızımı yükseltmek istşyorum 2 katı fiyatına 35 e çıkarırlar he hattın istisna max 24 destekliyordur ( 24 olanı hiç görmedim şu ana kadar) o zaman ayrı
Nerde kendi alt yapıları var ki benim hızım destekleyen buymuş

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Nerde kendi alt yapıları var ki benim hızım destekleyen buymuş

İzmirde falan vardı kendi alt yapıları. Türknet maksimum 35 verir sana tahmini 30 civarı alırsın en az kablolu bağlantıda. Benim belgeler bu sabah ellerine ulaştı daha sisteme atacaklar telekoma gidecrk onaylanacak vs vs bakalım kaç gün sürecek

Üst Alt