Eve İnternet Alacağım Yardıma İhtiyacım Var?

Sponsorlu Bağlantılar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Eve İnternet Alacağım Yardıma İhtiyacım Var?
Merhaba arkadaşlar, başlıkta dediğim gibi eve internet alacağım, gönlüm türknet ten yanaydı ama bir akrabam türknetin internet hizmetinin bağlanmasının ardından gelen hizmette her hangi biri ile bağlantı kurmakta sorun yaşanıyor dedi o yüzden sizlerden fikir almak istedim..

24mbps varan hız benim için yeterli AKK olmayan bir internet istiyorum önerebileceğiniz herhangi bir servis var mı acaba?

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim :tebessüm:

technogamer2345

Üye
netSpeed oneriyorum ben ucuz ve iyi bir alternatif turkneti bende onermiyorum

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Aynen ya bende bilmek istiyorum.
@Akif_52 netspeed türknet ten daha mı iyi ?
2sini kullandın mı ?

Arsfid

Arsfid

Üye
Türknete sakın bulaşma.. Fiyatlar reklamlar aldatmasın seni. Muhatap bulamazsın aylarca İnternetsiz kalırsın fatura ödersin ama ilgilenen bulamazsın..

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
istanbul gibi büyük yerdeysen turknet interneti evine kadar çeker ama benim gibi samsun gibi bir ilde yaşıyor isen turk telekom geliyor kutudan 1 kablo çıkarıyor o kabloyu evine taşıyıp modem ayarlarını yapmak zorunda kalırsın. ben hepsini bildiğim için bunu kendime sıkıntı etmedim .ve turknet'e geçtim 12 13 mps hız alıyorum kayıplar var ama bunu sıkıntı etmiyorum. 4k filimi rahatlıkla izleyebiliyorum. ve aylık 150 -200 gb arası internet kullanıyorum akk yok tahahut yok 60 tlye.

ve şuanda kadar en fazla 700 gb kullanabildim.

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
netSpeed oneriyorum ben ucuz ve iyi bir alternatif turkneti bende onermiyorum

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
ilk defa duydum netspeed i hemen araştırıyorum :tşk: :tebessüm:
Türknete sakın bulaşma.. Fiyatlar reklamlar aldatmasın seni. Muhatap bulamazsın aylarca İnternetsiz kalırsın fatura ödersin ama ilgilenen bulamazsın..
benim takıldığım noktada burası satış sonrası hizmet konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorum :bilmm
istanbul gibi büyük yerdeysen turknet interneti evine kadar çeker ama benim gibi samsun gibi bir ilde yaşıyor isen turk telekom geliyor kutudan 1 kablo çıkarıyor o kabloyu evine taşıyıp modem ayarlarını yapmak zorunda kalırsın. ben hepsini bildiğim için bunu kendime sıkıntı etmedim .ve turknet'e geçtim 12 13 mps hız alıyorum kayıplar var ama bunu sıkıntı etmiyorum. 4k filimi rahatlıkla izleyebiliyorum. ve aylık 150 -200 gb arası internet kullanıyorum akk yok tahahut yok 60 tlye.

ve şuanda kadar en fazla 700 gb kullanabildim.
Kayseri de yaşıyorum bu vb bir sorun yaşar mıyım bilemiyorum ama şu an için 12-24 mbps hız alabileceğim akk sonrası 8 mbps e düşse sorun olmaz 75tl üzerinde olmayacak bir paket ve servis sağlayıcı firma arıyorum :tebessüm:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
ilk defa duydum netspeed i hemen araştırıyorum :tşk: :tebessüm:

benim takıldığım noktada burası satış sonrası hizmet konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorum :bilmm

Kayseri de yaşıyorum bu vb bir sorun yaşar mıyım bilemiyorum ama şu an için 12-24 mbps hız alabileceğim akk sonrası 8 mbps e düşse sorun olmaz 75tl üzerinde olmayacak bir paket ve servis sağlayıcı firma arıyorum :tebessüm:
60 tl türknet

siteye gir adres bilgilerinle sorgula doğru olarak ne kadar hız alabilirsin onu da öğrenirsin

• Beğen
Tepkiler: goldmobile ve ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
60 tl türknet

siteye gir adres bilgilerinle sorgula doğru olarak ne kadar hız alabilirsin onu da öğrenirsin

24 mbps çıkıyor ev telefonu vs var onda sıkıntı yok ama Türksatta çalışan bir akrabam var bazı toplantılarda Turknet ile ilgili olumlu şeyler söylenmiyor dedi, satış sonrası hizmeti konusunda iptal işlemleri vb konusunda sıkıntılı olduğunu söyledi o yüzden turknet e bulaşmak istemiyorum yoksa ilk aklıma turknet geliyor kota olmadığı için yine de öneri için teşekkür ederim :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: Arsfid ve Murat Alper
phasan

phasan

Üye
Şimdilik en iyisi türk Telekom oda cok yaygın oldugu için ikinci olarak turkcell superonline

Sony Xperia XZ Premium cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: goldmobile ve ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Şimdilik en iyisi türk Telekom oda cok yaygın oldugu için ikinci olarak turkcell superonline

Peki türk Telekom da önereceğiniz bir tarife var mı? Kota ve hız sorunu yaşamak istemiyorum

phasan

phasan

Üye
Peki türk Telekom da önereceğiniz bir tarife var mı? Kota ve hız sorunu yaşamak istemiyorum
Ben 200 gb 24 hızlı paket kullanıyorum bulundugum bölgede en ezlısı bu 200 gb geçince 8 düşüyor hız suan hızım bu 1080 kalitede youtube den takılmadan video izleyebiliyorum modem dahil 80 tl

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Ben 200 gb 24 hızlı paket kullanıyorum bulundugum bölgede en ezlısı bu 200 gb geçince 8 düşüyor hız suan hızım bu 1080 kalitede youtube den takılmadan video izleyebiliyorum modem dahil 80 tl

Teşekkür ederim, bakacağım

franklinda

franklinda

Üye
Uydunetin hizmetlerini incele istersen :)

Mağduriyet yerlerinde seçeneğin azalıyor ama birde turkcell Süper onlineye bak son çare bulaş telekoma bulunduğun yerde farklı hizmet seçenekleri var :)

phasan

phasan

Üye
Uydunetin hizmetlerini incele istersen :)

Mağduriyet yerlerinde seçeneğin azalıyor ama birde turkcell Süper onlineye bak son çare bulaş telekoma bulunduğun yerde farklı hizmet seçenekleri var :)
Her yerde uydunet olmuyor pek ama yinede superonline alt yapı türk Telekom dan alsalarda destekleri oluyor yardımcı olurlar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle lokasyon kayserinin hacılar ilçesi, ev telefonu mevcut 24 yılı aşkındır kullanıyoruz, geçenlerde türk Telekom arayıp internet satışı hakkında bilgi vermiş ama kardeşim anlamadığı için kabul etmemiş, alt yapı konusunda bilgim yok ama sorgulama yapınca 24mbps hız çıkıyor ve değişiklik gösterebilir diye uyarı çıkıyor.

Türknet e gelmek istiyorum online ön başvuru yaptım sonra Türksat ta çalışan akrabamı aradım durumu izah ettim o da düzenlenen kurul toplantılarında turknet hakkında iyi şeyler söylenmiyor dedi ne açıdan dedim ;" internet i bağlandıktan sonra satış sonrası hizmet ulaşabileceğin birini bulmak zor bulaşma" dedi

Turkcell Superonline a gelince de kota dan dolayı almak istediğim tarife fiyatları yüksek oluyor !

Uyduneti inceledim; 24mbps 50gb akn 67₺ 50gb sonrası vereceği hız nedir acaba?

phasan

phasan

Üye
Öncelikle lokasyon kayserinin hacılar ilçesi, ev telefonu mevcut 24 yılı aşkındır kullanıyoruz, geçenlerde türk Telekom arayıp internet satışı hakkında bilgi vermiş ama kardeşim anlamadığı için kabul etmemiş, alt yapı konusunda bilgim yok ama sorgulama yapınca 24mbps hız çıkıyor ve değişiklik gösterebilir diye uyarı çıkıyor.

Türknet e gelmek istiyorum online ön başvuru yaptım sonra Türksat ta çalışan akrabamı aradım durumu izah ettim o da düzenlenen kurul toplantılarında turknet hakkında iyi şeyler söylenmiyor dedi ne açıdan dedim ;" internet i bağlandıktan sonra satış sonrası hizmet ulaşabileceğin birini bulmak zor bulaşma" dedi

Turkcell Superonline a gelince de kota dan dolayı almak istediğim tarife fiyatları yüksek oluyor !

Uyduneti inceledim; 24mbps 50gb akn 67₺ 50gb sonrası vereceği hız nedir acaba?
Alabilirsin türk Telekom 200 gb lı paket alabilirsin 50 gb cok az evde cok video izleyip cok kişi kullanıyorsanız ama suan en iyi alt yapı varsa bana gore türkcell süperonline

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Alabilirsin türk Telekom 200 gb lı paket alabilirsin 50 gb cok az evde cok video izleyip cok kişi kullanıyorsanız ama suan en iyi alt yapı varsa bana gore türkcell süperonline

Turkcell Superonline ın alt yapısına bakmadım bir de ona bakacağım

phasan

phasan

Üye
Turkcell Superonline ın alt yapısına bakmadım bir de ona bakacağım
Eger türk Telekom alt yapı kullanıyorsa direk türk Telekom gec sıkıntı olabilir türkcell de

• Beğen
interka

interka

Üye
süperonline fiber varsa hiç düşünme ona geç kolay kolay bağlantı kesilmesi olmuyor olursada hemen çözüyorlar mersindeyken uzun süre kullandım şimdi hataydayım burda alt yapısı yok türktelekomada bulaşmak istemedim evde netim yok telefonla iadre ediyoruz :D

• Beğen

Üst Alt