Evdeki Karıncalar

Sponsorlu Bağlantılar

BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Evet öldürme yanlısı değilim pek.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Şu limon işini bende bir deneyeyim. :hmmm

hakan aydogar

Üye
Karincalarin ciktigi bölgeye tuz dokmeyi dene.

BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
+o(:blink:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Son zamanlarda bu tip konuşmalar okumaktayız,bu duruma kayıtsız kalmadığımızı bilmenizi isterim.Forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim.
Burada keyifli vakit geçirmek isteyen kişilerin rahatsız olmasını yönetim olarak pek arzu etmeyiz.Daha dikkatli konuşulacağını düşünerek keyifli forumlar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve BrainHacker
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Tek yolu var yuvaya yellemek, o zaman hiç bi karıncanın sağ çıkacağını zannetmiyorum. aynısını laptopa da yapabilirsin laptoptaki kaçıncaların kaçması için ama bozulma riski var

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Kardeşim ben uzun zamandır çekiyorum bu karınca illetinden. Limonu sürdüm çıktığı yerlere ve mutfağın her köşesine biraz azalma oldu gibi. Karınca tozları varmış bulamadım bi türlü bulsam kökten çözüm olacak. Öldürmek istemiyorum ben de ama mecbur kalıyor insan artık. Mutfağa her girişimde köşe bucak yine dadandılar mı diye bakınır oldum

• Beğen
Tepkiler: BrainHacker
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Bunu denedim ama içine girmeyip etrafından dolanıyorlar :D Akıllı bizimkiler :D

• Beğen
Tepkiler: Revengeful
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
hahaha :D

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Az önce biri telefonun kulaklık jakından çıktı O.o

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Benim odada örümcekler vardı geçen soykırım yaptım :good:

FK5896

FK5896

Üye
Bi ilac vardi eczaneden almistim yillar once. Karinca yuvasinin icinde zehirli yem.. 3 4 tanesi o yemden yemisti ( gordugum kadariyla) ve kusarak olmuslerdi. Digerleride 2 gun icinde terk ettilerdi evi. Uzuldum ama yapcak baska bir sey yoktu. Tost makinesinin icinde de gorunce her insan ayni seyi yapar sanirim ..

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bi ilac vardi eczaneden almistim yillar once. Karinca yuvasinin icinde zehirli yem.. 3 4 tanesi o yemden yemisti ( gordugum kadariyla) ve kusarak olmuslerdi. Digerleride 2 gun icinde terk ettilerdi evi. Uzuldum ama yapcak baska bir sey yoktu. Tost makinesinin icinde de gorunce her insan ayni seyi yapar sanirim ..
:P karıncada ne kadar sıvı varki kusuyor ilginç :hmmm

• Beğen
Tepkiler: BrainHacker ve FK5896
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Sen ne diyon kardeşim tost makinesinin içi fırın dolu ya :D Dediğim gibi artık mutfağa her girişte köşe bucak arıyorum. Bu arada dışarda görür görmez öldür sonra yemi alıp koku salgılayarak yuvaya gidiyor daha sonra aynı anda onlarcası birden aynı yoldan geliyorlar

• Beğen
Tepkiler: FK5896 ve B.A.R.O.N
BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Yuvalarını buldum :ehe :ehe