Ev Sinema Sistemi Hakkında ( Lütfen Yardımcı olun)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ocean258

Ocean258

Üye
    Konu Sahibi
Ev Sinema Sistemi Hakkında ( Lütfen Yardımcı olun)

Arkadaslar Ev sinema sistemi almayı düşünüyorum.Bı kac modele baktım ama en cok dıkkatımı bu modeller cekti. Samsung HT-D6750W ve LG HB966TRW.

Kablosuz 3D Blu-Ray Ev sınema sistemi dıyor.Biraz araştırdım resmi sitelerindende baktım ama benım anlamadığım kablo olmadan nasıl oluyorda dıger kolonlara ses gıdebılıyor ? ve kolonlarda ışık varmış gece açabilmek ıcın onlar nasıl kablosuz sekılde calısabılıyor?

Konu hakkında bılgısı olan bı arkadaş varsa ve yardımcı olabılırse cok sevınırım. Bırde 60 M2 bır salon ıcın 1100 W ses sitemi çok mu fazla olur yoksa uygunmudur sızce ?

Masha

Masha

Üye
İkisininde tasarımı çok harika.. Kablosuz sanırım bunlar TeknoSa'da gördüm. Ses kalitesi gayet net ve kaliteli.. bluetooth şeklinde sesleri dağıtıyor kolonlara sanırım.

Ocean258

Ocean258

Üye
    Konu Sahibi
İkisininde tasarımı çok harika.. Kablosuz sanırım bunlar TeknoSa'da gördüm. Ses kalitesi gayet net ve kaliteli.. bluetooth şeklinde sesleri dağıtıyor kolonlara sanırım.

Evet ıkısıde kablosuz.. Bı yere kadar bluetooth'u anladımda Lg'dekı sıstemde kolondan ısıkta gelebılıyormus o yuzden anlayamadım, nasıl kablosuz olupta boyle bırsey yapabılecegıni.Sanırım On kolonlarda ne kadar kablosuz deselerde bı kablo baglantısı vardır dıye dusunuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt