Etab 5 lolipop rom %100 sorunsuz çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Misafir - 868682

şifreleme yapıyordu kapattım yeniden açtım şifreleme başarısız oldu sıfırlamanız gerekiyor yazıyor sıfırlamak içinde şifre istiyor sıkıntılı bir rom. stock rom atacam tekrar artık yapacak bişey yok

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Ben taa bu konu açılmadan önce attım sorun yok.
Siz atıyonuz sorun çıkıyo .s

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar isterseniz bu kunuyu kapatayım ??

Misafir - 724431

KARDEŞİM SORUNSUZ ÇALIŞIYOR ŞİMDİ YAPTIM.BECEREMEYENLER VARMIŞ .S .S .S ELİNE EMEĞİNE SAĞŞLIK

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Helal olsun kardeşim benim dışımda bitek Sen Sorunsuz yapmışsın.
Bide @tuna200 2. deneme sonrası sende sorunsuz yapmışsın.
Demekki dediğim gibi konudaki anlatımda, programlarda ve bende bi hata yok.
Hata, konuyu dikkatli okumayanlarda.
Hata, yapımını tam bilmeyenlerde.
Hata, beceremeyenlerde.
Defalarca söyledim sorunsuz, bu konuyu açmadan önce yapmıştım.
Hala sorunsuz çalışıyo.
Konuda yazılan mesajlara bakarsak becerememişler.
Bende kimse anlamıyo diye enson kaldırcaktım konuyu, tâ ki sen gelene kadar attığın mesajdan sonra, bu konu kalmasını düşünmüyorum.
Sende bilirsin yüklemesi falan Kolay.
Konuda Usb bellek önerim vardı. O bende var. Onunla dahada kolay oluyo...">@misafir-724431
Helal olsun kardeşim benim dışımda bitek Sen Sorunsuz yapmışsın.
Bide @tuna200 2. deneme sonrası sende sorunsuz yapmışsın.
Demekki dediğim gibi konudaki anlatımda, programlarda ve bende bi hata yok.
Hata, konuyu dikkatli okumayanlarda.
Hata, yapımını tam bilmeyenlerde.
Hata, beceremeyenlerde.
Defalarca söyledim sorunsuz, bu konuyu açmadan önce yapmıştım.
Hala sorunsuz çalışıyo.
Konuda yazılan mesajlara bakarsak becerememişler.
Bende kimse anlamıyo diye enson kaldırcaktım konuyu, tâ ki sen gelene kadar attığın mesajdan sonra, bu konu kalmasını düşünmüyorum.
Sende bilirsin yüklemesi falan Kolay.
Konuda Usb bellek önerim vardı. O bende var. Onunla dahada kolay oluyo...

Son düzenleme:

ozgurfree76

Üye
yükledim general mobile dönüp duruyor açılmıyor

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
@ozgurfree76
Talimalara dikkatli bak.
Not: hiç açılmıyosa merak etme bişey olmaz, tablet öyle kalsın, bataryası bitince kapancak. Sonra denersin yine

Misafir - 894075

Tablet sifrelendi.... Baska rom attim yine sifreli, datayi bile sildim, hala sifre istiyor..

nazmi28

nazmi28

Üye
2 kez indiriyorum rom dosyasını.ilkinden hata aldım twrp den flaşlarken.
Bakalım bu seferde hata verecek mi ?

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar son kez söylüyorum. Ben sorun yaşamadım.

İsterseniz bu konuyu Sileyim ??

acati

acati

Üye
Konuyu hortlatıyorum.
Romu başarıyla yükledim, ancak root yapmadım. Şu an her siteye erişemiyorum, meb erişim engeli ekranı geliyor. Android 4 özgür romunda böyle bir sorun yoktu. Root yapmadan bu sorunu aşabilecek bir çözümü olan var mı?

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Konuyu hortlatıyorum.
Romu başarıyla yükledim, ancak root yapmadım. Şu an her siteye erişemiyorum, meb erişim engeli ekranı geliyor. Android 4 özgür romunda böyle bir sorun yoktu. Root yapmadan bu sorunu aşabilecek bir çözümü olan var mı?
Sertifika yüklenmiş sanırım . Güvenlik ayarlarında sertifika temizleme gibi birşey vardı internette biraz bakınırsan bulabilirsin

acati

acati

Üye
Sertifika yüklenmiş sanırım . Güvenlik ayarlarında sertifika temizleme gibi birşey vardı internette biraz bakınırsan bulabilirsin
Sertifika temizlemeyi bulamadım. Ancak Override DNS adlı bir programla 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 olarak ayarladım, çözüldü.
Not : Override DNS'yi kullanabilmek için TWRP üzerinden supersu.zip i de kurmayı unutmayın, aksi takdirde root istiyor

Son düzenleme:
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Sertifika temizlemeyi bulamadım. Ancak Override DNS adlı bir programla 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 olarak ayarladım, çözüldü.
Şimdi hatırladım aynısını kullanıyordum doğru diyorsunuz pardon . Son meb güncellemesiyle oldu . Obama abd gençlerine aldığınız tabletleri vs. oyunda kullanıp bırakmayın kendiniz yeniden programlayın diyordu . Bizde de kendimizi iyice geliştirelim diye zorlaştırmaya çalışıyorlar en basit rootu bile :ehe

acati

acati

Üye
Bu Rom'u (etab5-lpstock-turkdevs) 3 ay kadar kullandıktan sonra sorunlar başgösterdi. Açılışta sürükledikten sonra takılıyor. İnternete bağlanamıyor, ara sıra kendi kendine resetliyor. TWRP ile ilk kurulumda yedek almıştım onu restore ettim ancak sorunlar devam ediyor. Aynı şeyleri yaşayan veya daha stabil bir ROM önerisi olan veya çözüm önerebilecek olan var mı?

Son düzenleme:
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar romu kaldırıyorum ??

acati

acati

Üye
Kaldırmana gerek yok bence. İsteyen kullanır.

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
    Konu Sahibi
Bakın arkadaşlar rom u yapan kişiye sorun.
Ben sadece paylaştım.
Ben sorun yaşamadım.
Silin derseniz konuyu kapattırayım ?

Üst Alt