Espier Dialer V2.0.3 Türkçe Metyuu

Sponsorlu Bağlantılar

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
Espier Dialer V2.0.3 Türkçe Metyuu

Espier Dialer Android telefon için en iyi iOS tarzı çevirici ve rehber uygulaması. Bu uygulama, Android cep telefonu iOS tarzı rehber yönetimi ve çağrı yönetimi deneyimi sağlar.

ANA ÖZELLİKLER
================
1. basit ve pratik iOS tarzı kullanıcı arayüzü,.
2. Sık yönetimi sık sık temas yönetmenize yardımcı olur.
3. Kolayca herkes tarafından sipariş ve cevapsız arama günlüğü yönetmek.
4. Kişilerin alfabetik listesi kolayca kişi bulmak yardımcı olur.
5. Dail Pad T9 akıllı eşleme (bu gecikme olduğunu, bu özelliği devre dışı bırakabilirsiniz) için destek sağlar.
6. IOS tarzı Giden / Gelen arama arayüzleri (tam sürüm modunda sadece kullanılabilir).
7. Bu uygulama kötü kırık sürümünün kullanımını önlemek için Orijinal Ürün doğrulama.

google play

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bveo1990, akflat, tncy1455 ve 5 diğerleri

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :oke:

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

hikmet366

hikmet366

Üye
teşekkürler.

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Teşekürler

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi

Siwaro63

Üye
TeşekkürlerBaşarılar

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi

doganoglu66

doganoglu66

Üye
hata veriyor,güncelleme uyarısı veriyor

Siwaro63

Üye
Bende Öyle Bir Sorun Yok.Program Bir Defalığına İnternet Bağlantısı İstiyor Oda Lisans Kontrolu.

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama arkadaşın dediği gibi başta lisans kontrolü yapıyor sonra tam sürüm kullanıyorsunuz. sanırsam yeni sürüm çıktığından yeni yükleyenlerde güncelleme hatası verebilir. yarın yeni sürümün çevirisine başlarım inşallah eklerim en kısa zamanda

Siwaro63

Üye
Metyuu Öncellikle Başarılar Dilerim Usta Benim Şöyle Bir İsteğim Var Kime Sorduysam Nafile Cihazıma Yüklediğim Opera Mini Tarayıcısını Tüm Verileriyle Birlikte Nasıl Tek Part Apk Olarak Elde Edebilirim ?

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler siwaro63 bu dediğini yapacak uygulama varmı bilmiyorum.
App Backup & Restore V3.05 uygulamasını bir dene bu uygulama telefondaki yüklemiş olduğun uygulamayı apk çevirerek yedekliyor. ama kullanım verilerini kapsayıp kapsamadını bilmiyorum. Oda olmazsa telefonu yedekleme uygulamalarını dene onlar bütün verileri yedekliyordur.

doganoglu66

doganoglu66

Üye
yeni sürümü sabırsızlıkla bekliyorum usta

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
yüzde 80 bitti :)arkadaşlar uygulamanın v2.04 versiyonunu türkçeleştirdim.fakat bir türlü kayıt onayından geçiremedim. ingilizce olan kayıt oluyor çevirdiğim olmuyor. herhalde onada bir kilit koymuşlar. Belkide benim telefonda olmuyordur. Deneyecek arkadaşlar için uygulamayı alttaki linkten indirip deneyebilir. Sizde kayıt oluyorsa konu açayım.

• Beğen
Tepkiler: Siwaro63, BLooD_ReG ve doganoglu66
doganoglu66

doganoglu66

Üye
çalışmadı :(

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
bir araştırayım değişiklik yapınca kabul edeni bulursam eklerim.

• Beğen
Tepkiler: doganoglu66

erkalbayrak

Üye
aynen bende de olmadı sildim

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Çalışıyor

Üst Alt