eskiyi unutamıyorum kafayı yiyicem

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@Gulu Gulu uzaktan hadi arkadaş olalım isteklerine asla cevap vermezler . Önce tanımak isterler . Sana tavsiyem arkadaşlık muhabbetti kurman ya sınıfta ortamında muhabbet kur herkesle . Bak şöyle bi bak bu iyi bir arkadaş dediğinle daha samimi ol . Özgüvenin olsun ve göster . Özgüvenli olduğu görenler sempati duymaya başlar arkadaş olmaya çalışır . Rekabet etmelisin. Kendinin farklı olduğu ispatla . Mesele kendin olmak başkasına benzememek . Mesela ben halen tuşlu telefon kullanıyorum bak işte benim telefonum deyip gösterebiliyorum ben buyum diyorum . Ardından aaaa Hale'n işe yaramaz taka deyince ( android temasını sağolsun ) bak android yükledim deyince yok artık deyip hayran oluyorlar . Dediğim gibi kendin ol , özgüvenin olsun , herkesten birtakım farkların olsun gerisi gelir zaten . Hep okuldan bahsettim ama sen okuyor musun ? At avrat silah sıralaması mühim önceliğin hangisi senin ?

• Beğen
Tepkiler: PALA., Gulu Gulu ve Baydırman

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
@Gulu Gulu uzaktan hadi arkadaş olalım isteklerine asla cevap vermezler . Önce tanımak isterler . Sana tavsiyem arkadaşlık muhabbetti kurman ya sınıfta ortamında muhabbet kur herkesle . Bak şöyle bi bak bu iyi bir arkadaş dediğinle daha samimi ol . Özgüvenin olsun ve göster . Özgüvenli olduğu görenler sempati duymaya başlar arkadaş olmaya çalışır . Rekabet etmelisin. Kendinin farklı olduğu ispatla . Mesele kendin olmak başkasına benzememek . Mesela ben halen tuşlu telefon kullanıyorum bak işte benim telefonum deyip gösterebiliyorum ben buyum diyorum . Ardından aaaa Hale'n işe yaramaz taka deyince ( android temasını sağolsun ) bak android yükledim deyince yok artık deyip hayran oluyorlar . Dediğim gibi kendin ol , özgüvenin olsun , herkesten birtakım farkların olsun gerisi gelir zaten . Hep okuldan bahsettim ama sen okuyor musun ? At avrat silah sıralaması mühim önceliğin hangisi senin ?
at daha öncelikli sonra avrat da gelirde sınıfta karnımın ağrısından samimiyet kuramıyorum ki

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Baydırman
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Karın ağrısının geçmesi için harekete geç .

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Tekrar deneyiniz

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sen cıgara yakarsın biz pedallara daha bi kuvvetle yükleniriz. Nefes nefese kalsakta bırakmam pedalları başka çaresi yok , tepeye çıkınca ardıma bakarım verdiğim çabaya bakarım. O zaman anlarım yükselmem için aşılması gereken bir zorluktan ibaretmiş. Bataklığa saplanıp kalmamak lazım

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Sen cıgara yakarsın biz pedallara daha bi kuvvetle yükleniriz. Nefes nefese kalsakta bırakmam pedalları başka çaresi yok , tepeye çıkınca ardıma bakarım verdiğim çabaya bakarım. O zaman anlarım yükselmem için aşılması gereken bir zorluktan ibaretmiş. Bataklığa saplanıp kalmamak lazım
Puro bu :cool

• Kahkaha
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Unutamıyor san anma töreni yap

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Mervebella

• Kızdım
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ne dediği belli olmayanlar yüzünden eskiyi unutamıyorum. Nefret ediyorum bu tiplerden , bıraksın ülkeyi gitsinler. Ceplerinde para olunca kendilerini şarkı çıkartıyorlar kendileri bir halt zannediyorlar. Bunların yönlendiren ekip çöp zaten. Duygu yoksa insan yok , insan yoksa zaman kaybından başka bir şey yok. Sonra ben sanatçıyım sen ... sanatçısın. Sen kendi kendine çalıp söyleyen ve anlayan bir psikolojik travma yaşayan birisin. Rap yapanlar bile daha iyi.

Az önce Müslüm Baba'dan Garip Dünya dinledim. İnsana duygu aktarımı o kadar fazla ki sözlerin etkileyici olmasına Müslüm Baba yorumu ekleyince Jiletleyen kesim çıkıyor ortaya.

Gözlerim yaşlarla doldu
Doldu boşaldı benim
Yandı şu kalbim yandı
Yalnız kaldı

(Müslüm Baba Burda vurdukça vuruyor diyorsun içinde yeter Baba kahretme bizi , ama yeter mi yetmez ! Daha yeni başlıyor sakince hazırlıyor seni)

Sevginle hayal kurdu
Ağlayıp durdu senin için
Kaderim çile çekmek oldu benim
Ne günahım var seni sevmekten başka
Söyle ne suçum var benim

(Burda iyice kıvamı getiriyor , orkestra , Müslüm baba vurdukça sen kopuyorsun bu hayattan , ne suçum var benim deken tonlamaya dikkat et . Hafifletiyor sonra)

Kanına girmişler seni benden geçmişler
Dudağından içmişler inandın el sözüne
Seni kötü etmişler

(Burda kayışlar kopuyor , Müslüm babanın normal ses tonu değil bu , vurgulamaları , inişler , çıkışlar . Adamı yerden yere vuruyor yahu. )

Sonra neden jilet atıyorlar , eee kardeşim sen bu duyguyu yaşayanları , içinde fırtına kopanları bu kadar güzel anlatırsan olacağı bu.

Demem o ki , duyguları olmayanlar , yaşamayanlar şarkı söylemeyi iyice düşünsünler.

• Kızdım
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@Genc007 niye kızdın ?

• Beğen

Üst Alt