eskimoya benzeyen müziği arıyorum

Genc007

Genc007

Üye
Değil maalesef. Zaten şarkı da değil.

Düdüt: Instagram akım videoları tarzı video paylaşan bir sayfa biliyorsanız oradan nisan 2018 tarihinde akım adıyla geçen videolara bakarsanız bulursunuz bence. :hmmm

Son düzenleme:
  • Düşünceli
Tepkiler: Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
kız sesi gibiydi. heeyaahii ooo diye 4 5 saniye sürüyordu

• Kahkaha
Tepkiler: Genc007
Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
tam olarak müzik de değil. belki müzik bile değildir.

Genc007

Genc007

Üye
  • Beğen
Tepkiler: sinan yüksel
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Hayırlısı olsun diyelim...

• Beğen
Genc007

Genc007

Üye
Ben aradığım müziği buldum. Baştaki müzikti benim aradığım. Buysa sen de bulmuş ol. :ehe

Son düzenleme:
  • Beğen
Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
  • Beğen
Genc007

Genc007

Üye

bi de şuna bak :hmmm

• Beğen
Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
  • Kahkaha
Genc007

Genc007

Üye
Anladım ama reçete ne alaka :hmmm
Aynen.

Edit: Reçete eklendi.
Instagramda geziyodum hiriri müziğini duydum bi videoda bu konu aklıma geldi. Youtubea ne yazıyım diye düşündüm. Bu yaptıkları zıkkımları tiktok denen zımbırtıda yapıyolar zaten diye düşündüm ne kadar instagramda paylaşılsa da. Tiktok ekran kaydırma videoları 2018 yazdım ve aradığım müziği buldum. Buraya attım. Sen buna benziyor deyince de aklıma hiriri geldi. En baştan hiriri deseydin tak diye bulurdum saniyede. Hiriri çok ünlü bu arada bir sürü montajı/videosu var.

Son düzenleme:
  • Şaşırdım
Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
Instagramda geziyodum hiriri müziğini duydum bi videoda bu konu aklıma geldi. Youtubea ne yazıyım diye düşündüm. Bu yaptıkları zıkkımları tiktok denen zımbırtıda yapıyolar zaten diye düşündüm ne kadar instagramda paylaşılsa da. Tiktok ekran kaydırma videoları 2018 yazdım ve aradığım müziği buldum. Buraya attım. Sen buna benziyor deyince de aklıma hiriri geldi. En baştan hiriri deseydin tak diye bulurdum saniyede. Hiriri çok ünlü bu arada bir sürü montajı/videosu var.
Sonuca ulaştık sonunda

• Beğen
Üst Alt