Eski sınırsız cepnetin hızı hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
Eski sınırsız cepnetin hızı hakkında
İlk abone olanlardanım ve hızım 100mb'dan sonra 0,96kpb olarak düşüyor diye biliyorum.speedtestte ölçtüm.0.05 civarı bu hız düşürüldü mü eskilerde de?

• Beğen
Tepkiler: consternation

skylinegti

skylinegti

Üye
bende eski cepnet kullanıyorum bu günlerde vodafone bilerek mi yapıyor bilmiyorum ama hep bağlantılar sorunlu ve yavaş,ayrıca bendeki cepnetin hızı normalde 10-11 kb arası değişiyor...

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
Uzun süredir kullanmıyordum.bu ay deneyeyim dedim.belki de dediginiz gibi bitirecek yada bıktıracak.chrome'da hızlı biraz

skylinegti

skylinegti

Üye
vodafone eski cepnet hızını düşürse bile kullanıcılar ısrarla cepnet kullanıyor çünkü alternatif yok,browser olarakta opera mini yi öneririm...

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
Tamam sağol yüklü evet

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi

Bu çıkıyor

tayfunerdogmus1

tayfunerdogmus1

Üye
bende de durum aynı en fazla 25 kb ı gördüm 3G hızında olarak

Nirvana92

Nirvana92

Üye
gına geldi walla şu netten cinnet geçirttiriyo insana

• Beğen
Tepkiler: tayfunerdogmus1
bveo1990

bveo1990

Üye
Benimkide aynı cepnet hız yok birde anlamadıgım ip adresine baglanmıyor bende turkcell hat aldım bu daha iyi interneti hızlı bu gidişle vflive abone kaybedecek internet yüzünden buna bir türlü cözüm bulamadılar kardeşim cepnet yada başka paket farketmez vflive her parkurda berbat bence

alexah

Üye
Aylık cepnet 13 TLyyaptı ama biraksinlar diye hicbir zaman 96kbs vermiyor en fazla 12 KBS oda nadir ama 1 kbsde verse birakmayacacim

skylinegti

skylinegti

Üye
Aylık cepnet 13 TLyyaptı ama biraksinlar diye hicbir zaman 96kbs vermiyor en fazla 12 KBS oda nadir ama 1 kbsde verse birakmayacacim
96 kpbs zaten 12 kb yapıyor ayrıca fiyat konusuna gelince haklısın bende cepneti bırakmayı düşünmüyorum çünkü bu fiyata sınırsız başka paket yok...

celilcemre

celilcemre

Üye
Symbian kullanıcıysanız sakın vazgeçmeyin. Çoklu bağlantı hiç bir telefonda yok. 1. Bağlantıyla sörf 2. Bağlantıyla indirme 3. Bağlantıyla pc çalıştırıyorum. 3-5 gb gidiyor. Geçen ay 12gb kullandım. Bırakmam için vodafone devamlı mesaj gönderiyor.

calypso16

calypso16

Üye
    Konu Sahibi
Symbian kullanıcıysanız sakın vazgeçmeyin. Çoklu bağlantı hiç bir telefonda yok. 1. Bağlantıyla sörf 2. Bağlantıyla indirme 3. Bağlantıyla pc çalıştırıyorum. 3-5 gb gidiyor. Geçen ay 12gb kullandım. Bırakmam için vodafone devamlı mesaj gönderiyor.
hangi telefonla olur eniyi

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
4 yıldır kullanıyorum....hız olarak uc browser ı tavsiye ederim.

sinantkr

sinantkr

Üye
vpnler ile hizlandirin neti

emre3017

emre3017

Üye
internet download manager ile microsofttan her hangi bir dosya indirerek en iyi test sonucunu alırsınız. speed test 16 megabit olan adsl hızımı 12 megabit olarak gösteriyor :) bu arada bırakın artık cepneti filan, pttcell faturalıya geçin, 14 lük tarifeyi alın , tarifenin 250 mb neti bitince 1gb ek paket alın ve sistemdeki hata sonucu 4 gb interneti hızlı kullanın, sonrasında hız 128k oluyor. aylık ödemem 30 tl, 200 sms ve 200 dakika dahil. Ben 5-6 aydır böyle kullanıyorum.

berb67

Üye
Herkese merhaba. Yıllardır bende aylık Vodafone cennet kullanıyorum. Hız düşmesinin şuan çözümünü psiphon programıyla çözdüm. şuan 20.mb hızında bağlı olarak kullanıyorum. Zaman kaybetmeden deneyin hak vereceksiniz. Saygılarımla.

bveo1990

bveo1990

Üye
cep net sınırsız bitti artık onun yerine 1.5 gb yaptılar vf yi bırakcan avea yada trkcll e gecmeyi düşünüyorum cok büyük hata ettiler bizden onay almadan bitirdiler

phasan

phasan

Üye
suan bızım evde vodafone kullanan aylem ve yakın arkadalarıma 18 tl 500 k 1 gb ve 1000 sms konulu mesaj gelmıs

celilcemre

celilcemre

Üye
23tl 500 dk 1000 sms 2gb internet pakete geçtim.

Üst Alt