Faturasız Eski Cepnet Hızımı Arttı! Konuya Dal

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Eski Cepnet Hızımı Arttı! Konuya Dal
s.a. Arkadaslar ben sınırsız cepnet kullanıcısym. Tarife cıktıgndan beri her ay alıyorum. Daha dune kadar paketimle 100 m gecince (adil kullanımı) ancak ve ancak opera mini sayesnde duşuk kalitede video izleyebiliyordum.
Ne olduysa dun oldu Km youtube downloaderle video izledm (yuksek kalitede) 2.3 saat ızledm en az. 100mb dolmustr dedim anck devam ettm. 1 tane film izledm yuksk kaltede youtbedn yine donma olmadı. Telefnu pc bagladm youtbdn 360p 2 tane film izledm yne hic donma olmadi. Dun son olark yatmadan opera mobile html5 ile film izledm yattm hic donmadı yine. Oncedn saniyesnde donuyordu. Bugunde 2 film + m.unaited macini cepnetle canli izledm donmadan. İnanamiyorm gercktn bunlari cepnetle yapyorm. Cepnete bışeymi oldu hızımı arttı vodafnenin kafasına bişeymi dustu bunu biri bana acıklarmı?

memolarusso2

memolarusso2

Üye
Arkadas bende 2 gunde 16gb gibi bir indirme yaptım 8mb hizdaydi simdi yavasladi bazen yine hizlaniyor. Sebekeden kaynaklaniyor galiba .suan internetim 0.12mbt .hizli degil

cemil 14

cemil 14

Üye
bendede biz partisi vardi yavasladi ama eskiye gore biraz gizli gibi indirmede hizalanma var gibi

blacktalon

blacktalon

Üye
bunu yayin heryere vodafone da kapasin hemen

pinokyotr

pinokyotr

Üye
Programın adı ne kardeşim

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hişşşşt ses çıkarmayın bakim. Bu arada cep netli hat satan var mı? Varsa konuşma açabilir.

cemil 14

cemil 14

Üye
dawlond hizi ,6.2 mb uplod 2.5,,mb şuan

pinokyotr

pinokyotr

Üye
Cemil kardeş nasıl yapıyorsun

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ben Lumia 620 kullanıcısıyım pc de Linux (Pardus) işletim sistemi var. Telefonu internet paylaşımı yaparak wifi ile pc ye bağlayıp Mozilla firefox ve eklenti olarak videodownloadhelper kuruyorum Web sitesi üzerinden download ediyorum. Adsl kadar hızlı indiriyorum:)

Windows üzerinde denemedim belki orada da aynı etkiyi verebilir.

Son düzenleme:
maxitekv3

maxitekv3

Üye
ilginç

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt