Eset Mobile Security 1.3.2 Türkçe s60v5 / ^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
:yuru :tşk:

----------Eklendi @ 16:55:56 ---------- Yazıldı @ 16:43:14 ----------

Bi Sorum olucak Arka planda çalışmıyormu kendisi ? ÇIKIŞ yaptığımda kapanıyor gizleme seçeneği yokmu menü tuşuna basarakmı gizli kalacak ?​

:rica:Koruma devrede olduktan sonra kapansa da birşey değişmez bana kalırsa.

• Beğen
Tepkiler: hikmet123456

seven1

Üye
tesekurler

seven1

Üye
tesekurler

harryyusuf

Üye
eseti kurduğuma kuracağıma pişman oldu silmek istiyorum kaldır dediğimde "kaldırılıyor" ekranı çıkıyor ve öylece kalıyor hiç bir ilerleme yok telefon donuyor :S ne yapıcam?

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
eseti kurduğuma kuracağıma pişman oldu silmek istiyorum kaldır dediğimde "kaldırılıyor" ekranı çıkıyor ve öylece kalıyor hiç bir ilerleme yok telefon donuyor :S ne yapıcam?

Bende öyle bir sorun yok uygulama yöneticisine gidip silmeyi dene korumayı falan kapat önce öyle kaldır. daha da olmuyorsa programı bir daha üstüne yükle öyle kaldırmayı dene.

harryyusuf

Üye
zaten uygulama yöneticisinden kaldıramıyorum eset kapalı hafıza kartını simkartı çıkarttım öylede denedim yine de kaldıramıyorum üstüne kurmayı deniyim saol.

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
zaten uygulama yöneticisinden kaldıramıyorum eset kapalı hafıza kartını simkartı çıkarttım öylede denedim yine de kaldıramıyorum üstüne kurmayı deniyim saol.

Deneyin de kaldırılıyor derse biraz da bekleyin (max. 1 dk.) ilerlemiyormuş gibi gözükür ama yine de kaldırılır. Eğer 1 - 2 dk sonra bile kaldırılmıyorsa üstüne kurup öyle deneyin ama program hafıza kartına kuruluysa ve kart takılı değilse boşuna kaldırmayı denemeyin kalkmayabilir.

harryyusuf

Üye
ilk kurulumda kendisi telefonun hafızasına yükledi telefonun hafızasına kurulu kart takılıykende değilkende silinmiyor. uygulama yöneticisine girdim esetin üstüne gelip kaldır dedim onaylama geldi evet dedim kaldırılıyor ekranı geldi ve öylece bekledi telefon dondu dokunmatik çalışmadı telefonu kapatmaya çalıştım kapanmadı bataryayı çıkardım. üstüne kurmayı denedim az önce kurulumda da dondu ne yapıcam :S

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
ilk kurulumda kendisi telefonun hafızasına yükledi telefonun hafızasına kurulu kart takılıykende değilkende silinmiyor. uygulama yöneticisine girdim esetin üstüne gelip kaldır dedim onaylama geldi evet dedim kaldırılıyor ekranı geldi ve öylece bekledi telefon dondu dokunmatik çalışmadı telefonu kapatmaya çalıştım kapanmadı bataryayı çıkardım. üstüne kurmayı denedim az önce kurulumda da dondu ne yapıcam :S

Çok ilginç bir durum programı bir daha kaldırıp kurdum bir sorun yok.:hmmm

Şu sayfadaki s60v5 için olanı kurmayı dene http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...00-eset-mobile-antivurus-programi-303992.html

harryyusuf

Üye
benim amacım şu programı kaldırmak ve şu sorundan kurtulmak :) defalarca denedim daha programı etkinleştirmedim bile silmek istiyorum silinmiyor :S uygulama yöneticisi haricinde silebileceğim bi program felan yok mu?

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
benim amacım şu programı kaldırmak ve şu sorundan kurtulmak :) defalarca denedim daha programı etkinleştirmedim bile silmek istiyorum silinmiyor :S uygulama yöneticisi haricinde silebileceğim bi program felan yok mu?

http://www.maxicep.com/s60-3rd-sistem-araclari/smartremover-v1-50-s60v3-s60v5-unsigned-turkce-tek-tusla-tum-uygulamalari-kaldirma-295452.html
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4-sistem-araclari/thinkchange-batch-uninstaller-v1-0-v5-program-kaldirma-uygulamasi-283827.html

5800 a da uygulama beğendirmek çok zor kendi yazılımına uyumlu uygulamaları bile açmıyor bazen.

harryyusuf

Üye
telefonum c6-01 bu program da kaldırmıyor kapanıyor hemen :S bu ne ya off

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi

Profilinde 5800 yazıyor diye ona göre yorum yaptım k. bakma da. İki programda da hata vermesi garip geldi bana telefonun yazılımıyla alakalı birşey olabilir belki.:hmmm

harryyusuf

Üye

Hesap arkadaşımın kusura bakma seni yoruyorum. cihazın yazılımını da yeniden yükledim sorun hala aynı neden böyle anlamış değilim :S

denız_23

Üye
tesekkurler

adı burdasaklı

adı burdasaklı

Üye
Merhaba arkadaşlar
bende c7 var eset yükledim şimdi kaldıramıyorum
yardımcı olabilecek birileri yada programı varmı?
kaldırılıyor diyor ama kalkmıyor tel kilitleniyor

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar
bende c7 var eset yükledim şimdi kaldıramıyorum
yardımcı olabilecek birileri yada programı varmı?
kaldırılıyor diyor ama kalkmıyor tel kilitleniyor

biraz geç kaldırabilir az bekle daha da kaldırmazsa üstüne kurup kaldırmayı dene. ilginç n8 de sorunsuz yükleniyor kaldırılıyor ama bazı cihazlarda bu sorun var anlamış değilim.:hmmm

Üst Alt